[ anon75319 @ 30.08.2006. 00:32 ] @
Zanima me dali se taj program moze naci i u free verziji ili postoji samo licencirana verzija?

I dali bi sa njim mogao da pisem programe i za Windows i Linux ?
[ itf @ 30.08.2006. 13:48 ] @
Koliko znam, QT designer radi pod Linux-om i koristi GPL licencu, a dolazi i kao sastavni paket prilikom Linux instalacije. Gdje si ti vidio da se to plaća? To je samo za Linux. Cross platform aplikacije možeš pisati u Borland C++ Builderu. Jednu te istu aplikaciju moguće je kompilirati i za linux (korištenjem Kylix-a) i za windows (korištenjem C++ Builder-a). Naravno, ima tu još nekih stvari oko win-lin tehnlogije, no ako ćeš raditi cross platform onda probaj Borland.
[ Burgos @ 30.08.2006. 14:11 ] @
Taj program mozes koristiti besplatno, ali tvoji programi moraju biti nekomercijalni. Ako platis, mozes raditi i komercijalne aplikacije, kako za Linux, tako i za Windows.
[ anon75319 @ 30.08.2006. 15:17 ] @
A gdje onda mogu skinuti taj program? Jer na offical sajtu nisam nasao link za download.
[ itf @ 31.08.2006. 10:12 ] @
Citat:
Burgos: Taj program mozes koristiti besplatno, ali tvoji programi moraju biti nekomercijalni. Ako platis, mozes raditi i komercijalne aplikacije, kako za Linux, tako i za Windows.

Ja nigdje nisam vidio opciju da se iz Qt-a može compilirati za Windows...... Ajd mi molim te objasni gdje je to.
[ basicD @ 31.08.2006. 19:23 ] @
Citat:
itf: Ja nigdje nisam vidio opciju da se iz Qt-a može compilirati za Windows...... Ajd mi molim te objasni gdje je to.


http://www.trolltech.com/products/qt/features