[ Jbyn4e @ 24.02.2003. 15:53 ] @
Ajde da probamo kako radi Čekaonica ... nekako ne znam u koji forum ovo ide :)
Naime, vec se pricalo na antispam-u o Widefuture sajtu, i o njihovoj prodaji domacih e-mail adresa. Igrom slucaja, danas sam video bannerna drenikovom sajtu za widefurure dot com (necu namerno da im pravim link). Pitanje je - sta uraditi da se takvi domeni koji prodaju privatne ili ne-privatne adrese koje se mogu iskloristiti u svrhu nezeljenih poruka - ukinu, ili barem izbace taj deo sa svog sajta? Da li u ovoj zemljipostoji neki zakon koji "brani" privatnost ljudi u njoj, i otkrivanje privatnih podataka trecim licima? Da li provajderi koji govore o nacinima da se ukine ili barem smanji spam, treba da dopuste da se takvi reklamiraju kod njih? Konkretno, ovaj baner se nalazi na drenikovom sajtu:

Kada ce verat kao provajder koji hostuje .co.yu varijantu reagovati (mada za to ima najave)?
[ stinger @ 24.02.2003. 17:02 ] @
covek je dosao, zakupio prostor po regularnim cenama koje se nalaze ovde: http://www.drenik.net/onama/marketing/ pre nego sto smo mi znali o cemu se radi, sad posle ovoga (mislim na njegove izjave i sl.) ne verujem da cemo ponovo ustupiti prostor za zakup.
[ VELIKI_MANITU @ 24.02.2003. 21:55 ] @
Jednom kada se NALJUTIM platiću STINGERU da USPAMUJE sve svoje korisnike.


Mnogo jaka fora!


[ stinger @ 25.02.2003. 12:04 ] @
heheheh
ne pruzamo takvu uslugu vise ;)