[ tonnib @ 31.08.2006. 15:14 ] @
Dobar vam dan

Ovo je moj prvi posjet ovom forumu i jako mi je zanimljiv i dobar. Tako da sam početnik u puno stvari ( pogotovo u Video produkciji)

Več duži niz godina se bavim video i filmskom montažom i uglavnom radim na Pinnacle Editionu, Adobe Premieru (više verzija) i u Avid Expresu.
Moje pitanje je u vezi Premiera kao softvera i Pinnaclove Movie box konvertera. Da li mogu ikako dobiti sliku na Ekran koji je spojen s Movie box-om ( a movie box je spojen preko usb-a 2.0)? Da li Premier može prepoznati tuđi converter? Inače mi konverter dobro radi kada koristim Pinnecle Liquid Edition 6.0.
Najseljačkiji rečeno treba mi slika na televizoru koju montiram u Premieru.

Pozdrav
[ editor @ 01.09.2006. 15:38 ] @
Radi klur korekcije ti treba slika ili?
[ tonnib @ 01.09.2006. 20:33 ] @
Treba mi slika na trečem monitoru (televizoru) koju imam kada radim u Pinnaclu (preko movie boxa) pa me zanima da li to podržava i Adobe Premiere 2.0

[ tonnib @ 03.09.2006. 11:44 ] @
Uspio sam dobiti sliku na dodatnom monitoru. Išao sam preko glavne grafičke kartice koja je imala video izlaz tako zvani činč. U grafičkim opcijama sam aktivirao činč izlaz i dobio sam dopunsku sliku na televizoru (ne istu s glavnog več još dotatni prostor) U Adobe Premieru 2.0 sam otišao na capture i podesio output na dodatni izlaz koji sam aktivirao na grafičkoj i dobio sam sliku.

Ako netko nije skužio a ovo mu treba mogu napraviti kratki tutorijal u slikama za ovo.

Što se mene tiče ova tema može biti zatvorena.
[ Cileinteractiv @ 03.09.2006. 13:28 ] @
Bravo Tony! Lock