[ spinoza @ 07.09.2006. 18:04 ] @
Zahtevan sam korisnik (igre uglavnom, programiranje), dosta sedim ispred ekrana i odlucio sam se za kupovinu LCD iz par razloga- ipak zivlje boje nego na crt, manje zamaranje ociju, vise slobodnog prostora (na stolu), prenosivost... Napomenuo bih da nisam protivnik jedne ili druge tehnologije, naime nikada nisam video bolju sliku kao sto je ona na samsung 959nf, ali jednostavno iz pre navedenih razloga sam se odlucio za LCD (a 959nf nema vise da se nabavi...). Zato, ako je moguce, da mi neko pomogne oko izbora odlicnog LCD, koji sam odlucio da bude 17'', a firma i cena nisu bitni. Dakle voleo bih da cujem misljenja i iskustva. Unapred hvala.
[ neofx @ 17.09.2006. 13:45 ] @
Pa spinoza, po onome sto sam video na netu, dosta hvale BenQ TFT monitore. Cak su dobili nagradu za kvalitet i dizajn na proslogodisnjem CeBit-u!
[ majmun2 @ 17.09.2006. 20:28 ] @
Samsung 731BF
[ aMeR K @ 08.01.2007. 12:34 ] @
Citat:
neofx: Pa spinoza, po onome sto sam video na netu, dosta hvale BenQ TFT monitore. Cak su dobili nagradu za kvalitet i dizajn na proslogodisnjem CeBit-u!


i ja isto glasam za BenQ monitore.
[ StORM48 @ 08.01.2007. 16:30 ] @
@aMeR K

Čovek je tražio preporuku, i to pre više meseci, tako da verujem da je dosad već odlučio šta će. Zato treba gledati datume, da ne bismo imali aktiviranje tema su stare više meseci, pa čak i godina.

Mada, kategorija "najbolji" postoji samo u reklamama i neozbiljnim časopisima. Taj epitet se na monitore čak i najmanje da primeniti - ukusi su različiti, a samim tim i poimanje kvaliteta i lepote, a opet - sve to zavisno od namene. Zato, oni koji tragaju za najboljim monitorom, ostaće "tragači" doživotno. ;)

Pozdrav