[ Dragana81 @ 08.09.2006. 21:18 ] @
Probala sam Skype sa dva razlicita racunara i vise razlicitih provajdera medjutim problem je uvek isti: ja mogu da cujem sagovornika a on mene ne moze.
Prvo sam pomislila da je problem u mom kompjuteru iako se zvuk snima normalno u nekom programu kao sto je sound recorder ali nakon probe na drugom kompjuteru sa drugim skype nalogom mislim da nije problem kod mene.

Imate li i vi takvih problema? Ranije je sve funkcionisalo normalno
[ Slobodan Milivojevic @ 09.09.2006. 00:01 ] @
Koju konekcju ka netu koristis?

Dial Up, ADSL, Wireless, Cable?

Mozda je problem u tome sto tvoj modem ne moze da posalje dovoljno podataka u sekundi da bi te sagovornik cuo, a da ti download ima dovoljan protok, tako da ti cujes ok sagovornika... Nisam siguran da je to, ali mislim da je upravo to problem...
[ Sunjalo @ 09.09.2006. 01:12 ] @
Pokusaj da "prekontrolises" opcije za zvuk na tvom kompu .. RECORDING posebno ... pokusaj da pustis neku muziku pa da vidis jel to cuju. .. mozda ti je u RECORDING mutiran mic.
[ SashaM @ 09.09.2006. 11:10 ] @
Ja cu odgovoriti na pitanja posto imam isti problem kao ona, tj i na mom kompu je probala skype.

Kod mene je wireless provajder a pokusao sam i preko modema. Napominjem da je ranije sve radilo normalno a i citao sam da ljudi bez problema pricaju preko modema.

Znaci pokusali smo sa tri mikrofona i citavim nizom podesavanja. Presao sam ceo step-by-step podesavanja sa skypovog sajta, iskljucio ostale sound devices u sistemu, nema sta nisam probao. I kod mene sound recorder normalno snima glas sto bi trebalo da znaci da je sve u redu sa sistemom i periferijom... Mikrofon nije mutiran ni u sistemu ni u samom programu...
Mozda je problem sa echo123 testom, da li kod vas radi bez problema?

Najvise me buni sto se na potpuno razlicitim masinama preko razlicitih provajdera ponasa potpuno isto... Koristimo poslednju 2.5 verziju.

Pozdrav
[ Horvat I @ 09.09.2006. 19:55 ] @
Možda se kvalitet veze stalno menja to skype ne podnosi zbog principa rada
[ SashaM @ 10.09.2006. 12:43 ] @
Batalio sam skype i presao na Google Talk. Super sljaka bez ikakvih problema
[ Danilo Cvjeticanin @ 10.09.2006. 14:43 ] @
Jesi probao da reinstaliras Skype? Jesi probao neku stariju verziju? Meni radi i na Wireless-u i na modemu. Naravno na modemu je znatno losiji kvalitet razgovora ali sve normalno radi.
[ SashaM @ 11.09.2006. 13:09 ] @
Nema sta nisam probao. Da li ti radi onaj echo123 test, tj da li cujes svoj glas?