[ blentavi_vuja @ 09.09.2006. 00:00 ] @
napravio sam pojacalao sa tda 1514a,mnogo sam zadovoljan,jeste skupo kolo ali vredi,sad zelim da napravim dobar subwoofer oko 100W,treba mi sema za dobro,kvalitetno ali i provereno predpojacalo i pojacalo,,,,ako neko zna neka pomogne,da vise ne bacam pare isprobavajuci neke lose i zasterele seme,cena nije mnogo bitna,radije cu da platim vise ali da vredi,ako uzmemo u obzir da kada kupimo zvucnike sound blaster audigy 2.1 sistem snaga njihovog napajanja je ukupno 32w(a njihov woofer se pristojno cuje u kucnoj varijanti),sto znaci da snaga napajanja samog woofera nije veca od 20W ako uracunamo i male satelite i gubitke u gvozdju i toploti to mu dodje ne vise od 20w,meni ce snaga soobwoofera od 100w bidi odgovarajuca:)ako neko moze nekako da pomogne stvarno bih bio zahvalan,neka se javi ovde ili neka me kontaktira na mail [email protected]
[ viktor1986 @ 09.09.2006. 08:35 ] @
Mozda bi bilo pametno za predpojacalo da koristis borinu ideju,tj. Pre-SubZero se zove to predpojacalo za subwoofer,a kao pojacalo...MA mozes bilo koje pojacalo za subwoofer sa njegovog sajta.Mozda cak i Legend pojacalo.
[ blentavi_vuja @ 09.09.2006. 18:48 ] @
hvala ti u svakom slucaju samo mi daj adresu tog sajta da pogledam,koliko je to provereno,da ne pravim dzabe?
[ vladac @ 09.09.2006. 20:02 ] @
U časopisu "infoELEKTRONIKA" br55, objavljena je izrada uređaja koji tražiš. Ako izostaviš izl.pojačalo zbog manje snage
/TDA7374/ PP se može univerzalno primeniti. Provereno u dva primerka. Mislim da se mora ispoštovati ic1 TS9241N /ST/.
Slike su mi oko 2MB svaka, pokušaću na EM.
PozdraV
[ viktor1986 @ 10.09.2006. 07:57 ] @
Evo ti sajt... http://www.bas.plumts.com/mojiprojekti1.html