[ bluesman @ 25.04.2003. 02:19 ] @
Ne zelim da budem grub ali zar nije idiotski zastititi (kakva cudna rec ...tititi , nisam ni znao da tako izgleda :-))) se od "zlonamernih" tako sto ces za PHP staviti safe mode i kao "resena stvar"? Pricam o domacim ISP.

Nije moguce da ne umeju da konfigurisu security da budu bezbedni a da opet dozvole korisnicima (koji placaju) da dobiju ono sto plate. Kao da ti cine uslugu sto im placas pa ti i ono malo sto daju ogranice maksimalno.

Ovo mi sada pade na pamet jer posle dugo vremena opet prolazim golgotu zvanu "hosting kod domacih providera".
[ bluesman @ 25.04.2003. 03:29 ] @
Kao dodatak temi, posto sam poludeo vise od "domacih" i njihove "podrske" jer im je trebalo 2 nedelje da mi odgovore na mail i to tek posto sam ih zvao telefonom 3 puta, pa na kraju opet nista nije uradjeno dok nisam zapretio da cu da ih bijem :-) (salim se malo ali bio sam blizu), otisao sam i registrovao se na coolfreepages.com gde sam uploadovao ceo site da bih bar pokazao ljudima sta je uradjeno i naravno sve je radilo iz prve, mada je i kod njih onemogucena mail() i phpinfo() funkcija sto i nije cudno - ipak je to free hosting.
Mogu i da imenujem tog ISP ako je nekome bas stalo, ali cini mi se da su svi domaci manje vise isti - samo su neki bezobrazniji od drugih.
[ Goran Rakić @ 25.04.2003. 10:46 ] @
EUnet ipak prednjači sa "security" stvarima. Zabranjen najosnovniji CHMOD, php u safe_mod-u, onemogućeno pola funkcija... na kraju sajt radiš tako što imaš jedan deo na eunet-u, a drugi na nekom normalnom hosting provajderu... ;)
[ B o j a n @ 25.04.2003. 16:07 ] @
mislim da bi svi administratori provajdera koji se izdaju za "sigurne hostinge" da procitaju doc1 i doc2