[ dbranko @ 11.09.2006. 20:29 ] @
Evo jedan sajt od mene!

http://members.lycos.co.uk/dbranko/
[ radojicic_ue @ 15.09.2006. 09:09 ] @
Registracija mi izgleda suvisna.
Pop-Up blokira kod pristupa, smisli neki bolji nacin za postavljanje.
Ideja za pohvalu. Dobro za dalji razvoj.
[ dbranko @ 15.09.2006. 17:00 ] @
Postavljen novi midi site!


www.midi-exyu.com


[Ovu poruku je menjao dbranko dana 04.10.2006. u 22:44 GMT+1]
[ komsho24 @ 10.05.2007. 17:41 ] @
www.midi-mania.com

Midi, Karaoke, Matrice.
[ Kovacevic Vladimir @ 11.09.2008. 12:31 ] @
Imam jedan pedagoški savet: počnite da vežbate i svirate (ma kako bilo, vrednije je od "pozajmljivanja" tuđeg znanja/rada).

Pozdrav
[ dbranko @ 11.09.2008. 13:52 ] @
Ti se Vladimire vjerovatno ubijaš od dosade kod kuće pošto nemaš posla pa su ti krivi svi koji se bave midi fajlovima! Vjerovatno si neki propali basista i nemaš gdje da sviraš! Bolje ti je da počneš tezgu sa midi fajlovima ako uopšte znaš da pjevaš!
[ Kovacevic Vladimir @ 11.09.2008. 17:33 ] @
Razočaraću Te!

Ne sedim bezposlen, jer podučavam vredne mlade i talentovane muzičare.

Nisam ni propao, a nisam ni basista.

A gde god na nastupim ime mu nije tezga. Za muzičare postoje razni nazivi za nastup, a tezge su za prodaju robe (pa i tuđe).
Ipak me poslušaj, bićeš više cenjen.

Pozdrav
[ dbranko @ 12.09.2008. 07:31 ] @
Svaka čast na pedagoškom radu! Pusti nas kolekcionare midi fajlova na miru! Tvoj post na ovu temu je totalno off topic! Tema je "Besplatni midi fajlovi domaćih pjesama" a ne neko pedagoško naklapanje! Tebe boli prijatelju to što svaki klinac kupi klavijaturu pa ide na svirku sa midi fajlovima a ne dolazi kod tebe na časove!
Biće da samo ti i tvoja djeca treba da jedu da drugi ne! Svi samo treba da dolaze kod tebe i plaćaju ti časove!
Da ti dam jedan savjet:
Gledaj svoja posla , nemoj da se reklamiraš po forumima kao neki veliki muzički i lingvistički znalac! Bolje ti je da napraviš koji midi fajl pa da zaradiš koji dinar!
Naravno ako umeš!

Pozdrav i tebi profesore!
[ acaradio @ 12.09.2008. 08:14 ] @
Citat:
dbranko: svaki klinac kupi klavijaturu pa ide na svirku sa midi fajlovima

E, to je tragedija i potpuna degradacija muzike...ali necemo o tome da raspravljamo jer je tema suvise bolna i pretvorice se u sukob ljudi kojima muzika predstavlja umetnost i "midijevaca" kojima ona sluzi iskljucivo kao sredstvo za finansijsku dobit.

LOCK (privremeni)