[ djyova @ 17.09.2006. 14:11 ] @
Pa da cujem. Sta ne valja ... ili sta je dobro!?

[Ovu poruku je menjao djyova dana 21.09.2006. u 11:31 GMT+1]
[ djyova @ 21.09.2006. 10:52 ] @
Dajte ljudi interesuje me vase misljenje pa ma kakvo bilo.
[ mLAN @ 21.09.2006. 11:12 ] @
Solidna lična prezentacija. Sviđa mi se flash sa satom i kalendarom.

Zamerka:

Link do prezentacije pogrebnog preduzeća???

Download je OK, ali mislim da ti fali još tekstualnog sadržaja. N.pr. Opišeš proces pravljenja spota za BS - Zalazak trećeg sunca. Odakle ideja, motivacija, koji softverski alati, koji resursi....

Shvatam da želiš da popuniš sajt, ali stavljanje ličnog audio džingla za download je nepotrebno. Ko bi to želeo slušati?

Zaključak:

Više mi se sviđa tvoja video od web "produkcije".

Pozdrav
[ djyova @ 22.09.2006. 10:31 ] @
Link za pogrebno preduzece je tu jer sam ja takodje pravio tu prezentaciju. Sto se tice primedbi, na mestu su i videcu sta mogu da uradim po tom pitanju. Sta bi moglo jos da se doda, ili izmeni, a da prezentacija u kontekstu ostane ista?
[ neshoggi @ 24.09.2006. 22:43 ] @
meni se cini da je ovo neka neslana sala... al ozbiljno... ocajan odabir fontova, pozadine, nepotrebni fleshovi, neuskladjene boje, nejasan sadrzaj i svrha... ne znam... change to english ne mijenja nista...

iskreno... smece... izvini, nista licno, ali sajt je smece... ali na kraju krajeva .tk domen i nema boljih sajtova...

[ djyova @ 25.09.2006. 23:34 ] @
Sto bih smatrao kao licno. Svako ima pravo na svoje misljenje. Zbog toga sam i postavio link za sajt ovde. Zbog kritike. :)