[ Zubonja @ 17.09.2006. 15:48 ] @
Nabavio sam i instalirao na PC (WinXP SP2) program bluetooth remote control 2.0.

http://www.blueshareware.com/bluetooth_remote_control.asp

Nikako ne mogu da provalim kako da ga nateram da funkcioniše na mojoj Motoroli L6. Treba li nešto da instaliram i na mobilni (neku JAVA aplikaciju ili sl.) i gde to da pronađem i kako da izvedem? Uputstvo u Helpu je jako šturo napisano - ništa mi ne znači.

Ako ne može sa Motorolom, onda recite kako istu stvar uraditi sa Siemens-om S-65.

Ima li neki drugi program (po mogućstvu freeware) koji isto ovo radi (ali bolje ili bar jednostavnije - jasnije)?

Pomagajte!

Zaboravih da kažem da na kompu imam instaliran BlueSoleil v.2.1.3.0 i da koristim Canyon-ov bluetooth dongle "CN-BTU1". Ova kombinacija mi radi bez problema za potrebe prebacivanja fajlova na komp.

[Ovu poruku je menjao Zubonja dana 17.09.2006. u 17:18 GMT+1]
[ jonyyy @ 18.09.2006. 00:50 ] @
Na motoroli mora raditi
[ Zubonja @ 23.09.2006. 22:57 ] @
Da, ali kako???

Ja sam instalirao program na PC-ju, ne znam treba li da instaliram i na mobilnom niti imam takvu instalaciju. Postoji li neki WAP link odakle bih mogao da downloadujem i instaliram?

Evo kako izgleda to kod mene - Blusoleil, pronađem mob, aktiviram mu servise, sve OK. Onda pokrenem Bluetooth Remote Control 2 i bilo koji COM port da izaberem dobijem ovo: