[ redapple @ 18.09.2006. 18:40 ] @
Možete li verovati da sistem od kako oni kažu 100 miliona korisnika u 13 država može da isprovocira čoveka...
U redu da je stari MOBTEL u pitanju nebih se uvredio ni najmanje ali TELENOR?
U čemu je stvar danas sam u prolazu svratio do Jagodnine pošto u Kruševcu nema korisničkog servisa Telenora -
tržni centar ŽIR Jagodina očekujući da dobijem taj telefon koji Telenor nudi starim korisnicima, očekujući gužvu kada zamislite tamo nema nikoga osim osoblja a razlog je navodno da oni imaju gomilu telefona ali da nemaju obrasce anex-ugovora navodno delili su jutros i da će ih biti sutra ponovo čim pre dobiju anex-e ugovora.
E', papir formata A4 koji može da se odštampa na laseru ili kopira nemogu da verujem.
Razumem ja da je ugovor na memorandumu ali ako jedna Meridian Banka sve svoje ugovore štampa na laseru, zašto nebih mogao i Telenor...
Zamislite tek da taj koji je dopremio tu gomilu telefona uz takvu organizaciju kao što je Telenor jednostavno ispustio iz vida da uz svaki telefon ide sklopljen ugovor na 24 meseci gde vas mreža obavezuje na vernost ili ti narodski rečeno daješ d... pod kiriju kako se može očekivati u razvoju komunikacija i konkurencije ako uleti treći GSM provajder ali...

Ovo se može još nazvati vredjanje inteligencije ili ti da ličimo na one poznate životinje.
Nemogu da verujem da postoje te iste životinje čupavog izgleda i vise sa grane na mestima gde im nije mesto, gde reč odgovornost kao reč nepredstavlja ništa i da upravo te kako oni nazivaju stare korinika tako i tretiraju.
Razumeo bih ja onaj MOBTEL jer je i samog bivšeg već vlasnika interesovalo samo šišanje o.... zatim i Vladu Republike Srbije koja pet para nije davla na balansiranju cena u odnosu na konkurenciju ali od kompanije kao što je Telenor nisam to očekivao, naprotiv čvrsto sam verovao iz rekla kazala da dolazi svetska kompanje i trpeo mnogoveće račune u odnosu na mrežu 064 i 065.
Iz razloga već Vam izrečenih molim Jagodince kao i druge sličnog iskustva da dodaju komentare ovoj temi u nadi da će ovo videti neko ko nije običan smrtnik kao većina korisnika.

Hvala Vam na strpljenju u čitanju ove teme.
[ Dejan Krstic @ 18.09.2006. 20:39 ] @
Znaci, ti si neko ko je u stanju da kompaniju od 1000 zaposlenih na celoj teritoriji Srbije promeni iz korena za celih 18 dana?
[ Slobodan Miskovic @ 18.09.2006. 21:14 ] @
NIko ih nije terao da krecu u razno razne akcije i promocije ako nisu kadrovski i tehnicki spremni za to. vrlo los PR.
Elem danas u Zrenjaninu radno vremen direkcije od 8-20h, ali od 4 radnika samo jeadn radi ugovore, i to do 14h uz pauzu od 30 min, pritom mu za jedan ugovor treba 30-40minuta. Katastrofa. A da ne govorim o non stop telefonskoj vezi izmedju doticnog radnika i nekog baje u bgd-u, gde ga je ovaj pitao bukvalno gde sta da kuca, na kraju je postalo tako tragi komicno da sam odustao od rasprave jer je doticni na moju opasku da mu je produktivnost ispod nule odgovorio da ne moze on da radi brze. Btw da bi se zavrsio jedan ugovor treba samo iskucati podatke iz lk fotokopirati racun i odstampati aneks ugovora, eh da, nije to tako jednostavno kada kucate sa jednom prstom koristeci jednu ruku.... KATASTROFA!
[ pisac @ 18.09.2006. 22:36 ] @
Pa svaki gazda ima izbor: Da dovede normalne ljude iz Inostranstva koji će da rade kako treba ali za velike pare, ili da od ovih naših lenština i neznalica pokuša da napravi kakav-takav sistem koji će da funkcioniše na način na koji smo uostalom i navikli.

A to za šalterske radnike koji na kompjuteru kucaju jednim prstom, to je ogledalo celog ovog društva. Sve ovde u svakoj mogućoj oblasti funkcioniše upravo tako.
[ redapple @ 19.09.2006. 16:13 ] @
Za Deana ukoliko je upuceno na moju adresu, mislim da za 18 dana kompanija sa iskustvom kao Telenor može to da učini, a i posle sume koju su uplatili državi morali bih to da učine.
Akcenat je stavljen na način sprovodjenja akcije u pitanju je akcija za stare korisnike samim tim interesna grupa im je vrlo poznata tako da ova akcija ima sasvim pogrešan pristup u načinu sprovodjenja.

Kako bih ja to isto odradio prosto, pošalješ anex ugovora na adresu korisnika uz zadnji račun i ukoliko on taj isti prihvati uslove iz ponude i vrati uredno potpisan anex na adresu telenora ili nekim od online obrazaca sa pin kodom ii već poznatih načina online verifikacije, sa izmirenim obavezama prema državi i telenoru ugovor je sklopljen a akcija vrlo uspešno izvedena bez čekanja u redovima ponižavanja osoblja u korisničkim centrima kao i korisnika nema nervoze i svadje sa ljudima koji bih preko reda ili već. Ali ja lično predpostavljam da je ovo samo u pitanju dizanje prašine i loš marketing samog Telonora. Koliko sam uspeo saznati princip im je oko 50 anexa dnevno zavisno od mesta možda u Bg-u i više ali pošto sam iz unutrašnjosti tako to ovamo funkcioniše uverićete se i sami.
A da nam skromnost ne bude vrlina mislite li da to priliči kompaniji kao što je Telonor situacija je skoro ista u svim gradovima Srbija, mada to i možda nije loše, podseća nas na neko prošlo vreme kada je čekanje u redovima bilo nužno, nisam siguran da je to potrebno i danas ali moramo priznati da je danas bolje nego pre, ha ha ha. Smejem se samom sebi.
[ NICS @ 16.11.2006. 09:34 ] @
Nisam citao tvoj post ali me je privukao naslov koji je definisan kao "moranje" niko nikad nigde ne mora ako nece da uradi