[ Perica Mali @ 23.09.2006. 23:31 ] @
Da li se u gustinu reči na strani npr. reči sajt, sajtovi, sajtovima i ostale po padežima sve računaju kao ista reč i da li to može izazvati banovanje od strane pretraživača?
Pretpostavljam da je odgovor negativan
[ adamm @ 24.09.2006. 12:10 ] @
Trenutno pretrazivaci verovatno ne rade stemming Srpskih reci ali ne znaci da u buducnosti nece raditi.
U svakom slucaju ja radim stemming za engleske sajtove, ali mislim treba gledati da stemmed keyword bude <4%.

[ bsaric @ 24.09.2006. 13:10 ] @
Moram reć da mi baš nisu jasni ti savjeti gdje daješ brojeve i postotke, mora bit ispod 4%, zašto? Odkud ti taj broj? Po kojoj formuli? Kako znaš da je formula kojom se dobiva broj formula koju tražilice koriste? Ako mora bit ispod 4%, zašto drugi sajtovi imaju duplo pa su u vrhu? Nemoj me krivo shvatit, ali takve stvari sa točnim brojkama i postocima nikad dosad nisu bile točne niti bitne za rejting jer se njima ne da izmjeriti da li je određena domena relevatnija od ostalih za određeno pretraživanje.
[ adamm @ 24.09.2006. 22:11 ] @
4% keyword density sam procitao na DigitalPoint-u da su ljudi merili da je za Google optimalno, Yahoo voli vise, otprilike duplo vise.

E sad ne znam gde sam tacno procitao ali negde ovde :
http://www.google.com/search?n...gitalpoint.com&btnG=Search
[ bojan_bozovic @ 24.09.2006. 22:26 ] @
Moj sajt ima veci keyword density pa mu nista ne smeta, i do 9.86%. (prema seochat KW density spideru). Pretrazivaci su malo sofisticiraniji u analizi teksta no sto je keyword density, i samim tim ja ne obracam paznju na keyword density kad pravim sajt.
[ bsaric @ 24.09.2006. 22:26 ] @
Ma glupost :) stvari na forumima nisu u 90% slučajeva točne. Ima tolko netočnih informacijama da su moderatori i stalni članovi odustali reagirat na sve.
[ adamm @ 25.09.2006. 09:59 ] @
Slažem se da po forumima ima dosta dezinformacija ali ima i informacija koje izgledaju logične pa su valjda tačne :).