[ fade @ 28.09.2006. 08:56 ] @
Uglavnom imam BT , a cena im je ionako niska , protok ~700kbps , znaci realan protok ~87 kbps , ovakvu mrezu koristio bih samo za igranje , a ovaj protok nadam se bice dovoljan za vecinu igrica . Sada ovakva mreza je verovatno moguca , dali treba da pre igranja neke igrice uradim pairing racunara i konektujem sa npr sa klient 1 na klient 2 , tako da budu povezani i tek onda upalim igricu i bice moguce da nadje u LAN-u ili pairiing nije potrebno da bi se igralo ?
[ andre2000 @ 28.09.2006. 09:58 ] @
Nisam radio puno sa BT-om, ali mi zvuči logično da treba prvo da povežeš dva kompa, pairing i sve što ti treba, probaš ping, pa tek kad se kompovi vide, onda startuješ igru.
[ dragancesu @ 02.10.2006. 18:12 ] @
Ako racunar ima BT onda ima i mreznu karticu. BT sam probao ali mu nije namena da se pravi mreza nego ad hoc povezivanje uredjaja i prenos podataka.

Bolje zaboravi BT za tu namenu i postavi zicu.
[ fade @ 03.10.2006. 14:57 ] @
Ako ima BT onda ima i mreznu ??? k`o da si rekao ako imas auto , onda moras imati i klimu u njemu , obavezno , nema sanse da ja kupim bt , ili da imam maticnu bez mrezne il sta , ovako mi lakse i sve , necu ja terati gb-e podataka preko njega , a lako mi resenje , lakse nego kupiti mreznu , pa kabal , pa podesavanje , lepe su brzine ,ali sto bih se mucio kad i meni i drugu treba bt .