[ goranvuc @ 02.10.2006. 01:25 ] @
Pozdrav svima, a narocito ljudima koji su mi pomogli prethodni put.

Poslusao sam sve dobronamerne sugestije i potpuno preokrenuo dizajn sajta. Radjen je za IE, tako da nemam pojma kako izgleda na drugim browserima, ali posto je preko CSS-a nadam se da nece biti tragicno.

Dakle, www.clickersoftware.com - slobodno kritikujte sto vise.
[ pajaja @ 02.10.2006. 15:00 ] @
Onaj zuti hover na top-meniju je los ( previse svetao ).
Meni se licno uopste ne svidja zuta boja, nekako mi se ne uklapa u (pastelnu ) plavo/narandzastu kombinaciju, previse je drecava.
[ goranvuc @ 02.10.2006. 16:24 ] @
OK, prihvatam kritiku, ali zuta je iz sheme za koju sam se prethodno odlucio - ne mora bas sve da bude pastelno ;)

Nego, ima li nekog da je gledao na nekim egzoticnijim browserima i ako ima da li je OK?
[ goranvuc @ 03.10.2006. 15:49 ] @
Citat:
pajaja: Onaj zuti hover na top-meniju je los ( previse svetao ).


Promenjeno. Hvala!
[ Vladokv @ 03.10.2006. 16:19 ] @
Ja bi stavio neki ukras oko tekstova menija

[ goranvuc @ 03.10.2006. 16:25 ] @
Bilo je i takvih varijanti, ali mi se cinilo preterano. Razmislicu jos malo o tome, hvala u svakom slucaju.
[ dragancesu @ 05.10.2006. 17:25 ] @
Sta malo boje uradi.

Mislim da je tekst/sadrzaj isti ali je nekako dopadljiv za razliku od lilavog prethodnika koji delovao bezivotno.
[ goranvuc @ 05.10.2006. 19:13 ] @
Hvala, tvoje prethodne kritike sam uglavnom i prihvatio.
[ Milan M. Radovic @ 10.11.2006. 11:53 ] @
Dizajn kao dizajn nije los..samo malko odstupa od savremenog tipa dizajna...
Emboss i Dropshadow mi se ne svidja al dobro moj ukus jel...ko me sisha...
Dopuni malo sa META tagovima u <HEAD> sa Description i Keywords ako hoces da te pretrazivaci lakse nadju.

p.s. Radi lepo i u Galeon Web browseru i Mozili.


[ goranvuc @ 10.11.2006. 14:03 ] @
Citat:
Milan M. Radovic: Dizajn kao dizajn nije los..samo malko odstupa od savremenog tipa dizajna...
Emboss i Dropshadow mi se ne svidja al dobro moj ukus jel...ko me sisha...
Dopuni malo sa META tagovima u <HEAD> sa Description i Keywords ako hoces da te pretrazivaci lakse nadju.

p.s. Radi lepo i u Galeon Web browseru i Mozili.


Puno hvala na konstruktivnom pristupu. Sve sto si rekao - stoji. Inace, ti si jedini koji je odgovorio na molbu za komentar na izgled u egzoticnijim browserima, drago mi je sto je OK.