[ pikson @ 04.10.2006. 22:20 ] @
Zanimaju me uslovi emigracije u afriku.Koji su uslovi .Neko je to lepo objasnio za kanadu pa ocekujem nesto slicno.
[ ducka @ 04.10.2006. 22:37 ] @
U ovo ce verovatno biti zanimljiv topic, ja bih isto voleo da otpalim u tu juznoafricku republiku.
Neki ljudi sto ih znam su otisli na neke medjunarodne razmene studenata i koliko sam cuo ok im je.
E sad, otisli su na neka da tako kazem doslkolavanja (arhitektura) mada ne znam do kada ce ostati tamo.
[ gajo2 @ 04.10.2006. 22:42 ] @
A ja sam cuo da je kriminal uzasan, da zive u kucama okruzenim elektricnom ogradom i da se svi plase za svoju sigurnost.
[ ducka @ 04.10.2006. 23:13 ] @
Ja prvi put cujem za to, kazu da ima kriminala ali da nije nesto veci od kriminala u drugim zemljama.
Pa pogledaj logicno, gde imas jos toliko kriminala da elektricnu zicu oko gajbe stavljaju.
Malo mi to nelogicno.
[ VRider @ 04.10.2006. 23:30 ] @
Kriminal jeste stravican. Po broju ubistava, silovanja, kidnapovanja i svega od cega vam se dize kosa na glavi su u top 3 po glavi stanovnika. Citavi kvartovi gde zive imucniji su kao tvrdjave, a i kuce su kao sa Kosova (citaj - zid od 3 metra oko kuce). Sve u svemu, jako lepo mesto da zivis par godina, zaradis malo vise para (takav "tretman" je adekvatno placen) i ides negde u civilizaciju.
[ rafiki @ 05.10.2006. 12:25 ] @
JAR je poznat po nasilnom kriminalu. Uostalom, pogledaj sta BBC kaze o tome - vest od pre par dana:

http://news.bbc.co.uk/2/hi/business/5391610.stm

Pozdrav