[ konstantinx @ 06.10.2006. 00:01 ] @
Pazario bih malo stariji dell axim x5 pa me zanima da li moze da se koristi kao mobilni telefon, odnosno, da li ima integrisan SIM slot i (ako nema) da li postoji neko resenje da se od ovog PDA uredjaja napravi mobilni telefon i kako?
Znam da gore pise
Citat:
Tipični PDA može da funkcioniše kao mobilni telefon, fax i mail klijent, personalni organizator...

ali mislim da ovo nije bas tipican PDA, a i na net-u nisam nasao skoro nista o tome.
[ Alex_Z @ 07.10.2006. 09:06 ] @
Tipican je i ne moze se pretvoriti u mobilni. Medjutim, sve sto nudi je vise nego dooobro!


Alexa
0646142207
www.kosmaj.mywap.02.co.uk

---------------------------------
All new Yahoo! Mail "The new Interface is stunning in its simplicity and ease of use." - PC Magazine
--0-1911015017-1160207944=:60814
Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1
Content-Transfer-Encoding: 8bit

<BR><BR><B><I>konstantinx &lt;[email protected]&gt;</I></B> wrote: <BLOCKQUOTE class=replbq style="PADDING-LEFT: 5px; MARGIN-LEFT: 5px; BORDER-LEFT: #1010ff 2px solid">Pazario bih malo stariji *dell axim x5* pa me zanima da li moze da se koristi kao mobilni telefon, odnosno, da li ima integrisan SIM slot i (ako nema) da li postoji neko resenje da se od ovog PDA uredjaja napravi mobilni telefon i kako? <BR>Znam da gore pise <BR>&gt; Tipični PDA može da funkcioniše kao mobilni telefon, fax i mail klijent, personalni organizator...<BR>ali mislim da ovo nije bas tipican PDA, a i na net-u nisam nasao skoro nista o tome.<BR><BR>--<BR>http://www.elitesecurity.org/p...R><BR>Prijave/odjave: http://www.elitesecurity.org/liste<BR><BR>Ne menjajte sledece dve linije ukoliko odgovarate putem emaila!<BR>esauth:220822:42a8d8f813c7553f2bafc2175b30f646<BR>
[ ZockyBoy @ 07.10.2006. 17:38 ] @
A da li je moguće pretvoriti Dell Axim X50 u mobilni telefon?
[ Ivan Dimkovic @ 07.10.2006. 17:49 ] @
Ne.

Mozes ga "pretvoriti" u VoIP telefon doduse.
[ kevinsugar79 @ 08.10.2006. 18:23 ] @
pazi,mozda i moze u telefon da se pretvori:



abrakadabra


[ konstantinx @ 12.10.2006. 19:34 ] @
E, bas mi krivo...
Slucajno sam trazeci mobilni naleteo u oglasima na ovu spravicu i sve sto sam procitao o njoj je fantasticno.
Jos kad se uz to doda i cena od 120 e - extra!
Sta bi ste mi preporucili od PDA uredjaja sa mogucnoscu ubacivanja SIM kartice?
Moram da napomenem da sam poprilicno laik na ovom polju.
[ konstantinx @ 12.10.2006. 19:50 ] @
Mislim da sam nasao nesto i to vrlo povoljno!!!

Dell Axim X5 Dual SIM

Dell Axim X5 Dual SIM. This cunning little electronic device provides an easy way of enabling the use of two SIM cards in your Dell Axim X5.


Benefits :

Keep business and personal calls separate.
Take advantage of lower tariffs on certain SIM cards at certain times of the day.
Use another countries SIM card if traveling abroad.
Use another SIM card if coverage is poor in certain areas.
The freedom of having 2 networks on your Dell Axim X5.

Compatible with your original or aftermarket battery. No modifications to your Dell Axim X5 are required to fit this device and the manufacturers warranty is totally unaffected by it’s fitment.

This device is manufactured to the highest standards by an ISO 9002 accredited company. CE approved.


Koga zanima: http://www.m-99.co.uk/dell-axim--x5.html
Sta mislite o ovome? Da li bi moglo ovo da profunkcionise u Axim-u?


[Ovu poruku je menjao konstantinx dana 12.10.2006. u 21:47 GMT+1]
[ rapidlord @ 13.10.2006. 22:34 ] @
>>>> Dell Axim X5 Dual SIM

Nije losa ideja, ali moze da bude malo problematicno to sto je dell-u zvucnik na dugmetu za navigaciju a mikrofon cini mi se na vrhu, pa bi morao uredjaj da drzis naopako dok pricas :) , ali probaj pa nam javi kako radi, posto je to SD kartica mozda moze da se koristi i na drugim uredjajima.