[ mnn @ 07.10.2006. 21:14 ] @
Možda nisam najbolje osmislio temu ,ali hoću da u corelu izradim etiketu koju ću da lepim na uređaj koji radim .Ja sam to zamislio da odštampam na providnoj samolepivoj foliji ...ali to mi nije uspelo pošto mi je štampač jednostavnoj izgužvao foliju i od moje ideje - ništa , pa ja molim da mi neko odgovori kako se to radi.
[ Fuzz @ 08.10.2006. 17:39 ] @
Pa da li stampac podrzava stampu na samolepivoj foliji? Da li si koristio foliju za stampac ili ne znam..zamrzivac...
To nije pitanje Corela, nego tvog stampaca i medija na koji stampas.
[ mnn @ 08.10.2006. 20:36 ] @
Pa rekoh da nisam izabrao pravo ime teme , znam da to nema veze sa Corelom ali sam računao da ljudi koji rade sa Corelom mogu da mi daju savet na čemu da radim .Koristio sam samolepljivu foliju koja nije termstabilna i naravno laserski štampač (Samsung 1610 ) je napravio to što je napravio i moje ideje su se srušile u vodu .Moj problem je šta da koristim za izradu samolepljivih etiketa?
[ gringr @ 11.10.2006. 10:09 ] @
Štampaj na ljepljivom papiru, jer teško ćeš na štampaču foliju oštampat, ili se javi u koju štampariju
[ mnn @ 13.10.2006. 21:39 ] @
Našao sam u međuvremenu jednu transparentnu foliju koja prolazi kroz moj štampač i rezultati su dobri.Pozdrav