[ connan @ 07.10.2006. 21:54 ] @
Spajao sam vise fajlova u jedan sa Splits.exe programom i to uspesno.Zanima me da li mogu sa nekim programom da da napravim neki prelaz izmedju falova,maislim kada budem sledeci put budem to radio.Nesto kao Fade
[ Misa_exclusive @ 07.10.2006. 22:19 ] @
Taj i slični prosti programi za spajanje ne mogu da ubace prelaze. za to ti treba neki editing program. Bitno je i to da kad ubacujes prelaze i vršiš bilo kakvu manipulaciju nad videom - mora da se renderuje (rekompresuje).
[ RMAN @ 08.10.2006. 21:24 ] @
Mozes preko npr.Video Edit Magic ili Mpeg Video Wizard i razni drugi..
[ Srkela55 @ 10.10.2006. 17:00 ] @
Pozdrav! Preporucujem Adobe Premier Pro 1.5 ili 2.0. Koristi video transitions i video effects opcije, upoznaces mnogo vise mogucnosti od obicnog cross fade.
[ connan @ 10.10.2006. 21:19 ] @
Dosao sam do Adobe Premiera Pro1.5,program je prva liga,cuda cini.Ali mora mnogo da de studira
[ Daniel011 @ 11.10.2006. 02:11 ] @
Ako ti je potrebno samo ubacivanje prelaza na mesto spajanja, a ne i obrada videa u smislu filtracija, unošenja logoa i slično, onda ti je, kao što reče RMAN, MPEG Video Wizard pravo rešenje. Ono što je najvažnije kod tog programa je, da ti neće renderovati ceo video, nego samo to parče gde se vrši prelaz, tako da ćeš biti oduševljen i brzinom kojom će odraditi ceo postupak, a i kvalitetom završnog videa (koji će biti identičan kvalitetu polaznog videa).