[ papens @ 10.10.2006. 17:27 ] @
Pozdrav, imam problem sa slikom na monitoru,ali ne znam sta je u pitanju monitor ili graficka.Pa ako moze mala pomoc oko ovoga, cisto da utvrdim sta je.To se desava ponekad u toku dana slika je zamrljana horizontalnim linijama koje kao da se pomeraju, a za to vreme slika na TV-u, preko TV-outa je normalna.Kada promenim rezoluciju monitora nekad se vrati na normalno, a nekada ostane isto.Probacu da uploudujem sliku pa pogledajte i kako to izgleda.


[ Bandicoot @ 10.10.2006. 17:41 ] @
Cim je printscreen ovakav, onda definitivno nije monitor u pitanju.
[ Zoran Rodic @ 10.10.2006. 17:44 ] @
Struja
Sta se nalazi na toj "grani" ?
Da nije frizider , neki veci potrosac ... koji se povremeno ukljuci
Naravno, uzemljenje, imas li ga?
[ papens @ 10.10.2006. 17:54 ] @
Citat:
Bandicoot: Cim je printscreen ovakav, onda definitivno nije monitor u pitanju.


Printscreen je normalna slika nema iskrivljenja to sam ja uradio sa slikom, ali tako izgleda kada se desava.

Citat:
alkion: Struja
Sta se nalazi na toj "grani" ?
Da nije frizider , neki veci potrosac ... koji se povremeno ukljuci
Naravno, uzemljenje, imas li ga?


Uzemljenje naravno ima, a sto se tice grane, mozda je frizider prikljucen na istu granu nisam bas siguran, ali je sve prikljuceno tako vec nekoliko godina, a ovo mi se desava zadnjih desetak dana.
[ Zoran Rodic @ 10.10.2006. 17:57 ] @
Da nisu neki zvucnici u blizini, neki jak izvor elektromagnetnog bla bla bla

Svojevremeno je moj CRT dako divljao kad u blizini zazvoni mobilni telefon
[ papens @ 10.10.2006. 18:12 ] @
Bili su zvucnici u blizini ali sam odmakao, tako da mislim da nije to.Sve je cisto oko monitora, nema zvucnika telefona...
[ codeus @ 10.10.2006. 21:07 ] @
proveri kablove napojne sto ulazi u monitor i raskaci TV out ...
[ bakara @ 10.10.2006. 21:56 ] @
A probaj i da razmagnetises monitor, upalis ugasis na power taster...
[ JOJO847 @ 10.10.2006. 22:07 ] @
Mislim da je u pitanju monitor75% i da se radi o zamucenju slike! Probaj ako ikako mozes i onaj najpouzdaniji nacin, ovaj monitor na drugu masinu (grafiku) ili drugi monitor na svoj komp.