[ djyova @ 11.10.2006. 18:17 ] @
Treba mi da postavim desetak malih prezentacija, a da svaka ima svoj prostor ne veci od 25-50 MB, i svoju web adresu tipa www.ime.com. Gde ovako nesto ima sto jeftinije, a da nije bas neki krs?

[Ovu poruku je menjao djyova dana 11.10.2006. u 23:54 GMT+1]
[ abishai @ 12.10.2006. 12:40 ] @
Ja trenutno hostujem kod solymi.net svoj portfolio i kod ehosta lavex.net (i jos jedan sajt) i sada jedan sajt treba da krene kod conexhost (bila je neka tema ovde o njima cini mi se, pogledaj) sto se njih tice, tek cu videti kakvi su. Ne mogu nikoga od njih nesto preterano da pohvalim, ali ni da ispljujem, desavalo mi se u sustini kod svih da mi je po vise puta sajt bio nedostupan uglavnom na neko krace vreme, a nekad i dan-dva :( (tj. sajtovi). Conexhost cu tek videti kako radi.

Cene su im ok, mada ne znam jedino ako trazis nesto jos jeftinije, kod njih je nesto tipa 24e godisnje + internacinalni domen ako vec hoces je 10e (barem je bio toliko). Conexhost je jeftiniji i ima jos neki pogledaj ovde, bilo je tema... e sada kakvi su, ne znam :)

Inace ovo sto ja hostujem kod svih njih je klasican html, flash i to je to, nije mi trebalo nista drugo.

Poz
[ kebic @ 12.10.2006. 21:37 ] @
Za ConexHost znam sigurno da nije neki krs ali isto tako i da su min. paketi od 100mb.
[ n.zivkovic @ 10.11.2006. 20:27 ] @
www.beogate.com - ako imas domen - samo uradis redirekciju na njihove nameservere.
[ ssf01 @ 17.11.2006. 19:09 ] @
kod mene mozes zakupiti hostin i domen. ako te interesuju cene javi mi se na mejl
[ NeShYU @ 18.11.2006. 01:21 ] @
Mogu da ti dam free. Javi se privatnom porukom ako si zainteresovan.