[ srdjanm3 @ 13.10.2006. 08:37 ] @
Da li se sme displej(monitor) od laptopa brisati alkoholom?
[ mLAN @ 13.10.2006. 08:50 ] @
Ne bih ti savetovao. Bolja varijanta je obična pamučna krpa i malo sredstva za čišćenje stakla ili još bolje maramice za čišćenje koje su specijalno napravljene za čišćenje TFT ekrana...

Na alkohol se kasnije više hvata prašina i razne druge čestice tako da će se brže prljati.

Napomena: Nisu sva sredstva za čišćenje stakla dobra za čišćenje TFT monitora. Neki ljudi su imali iskustva da su im nakon toga ostajale fleke i sl. Pompa je OK radila posao...
[ srdjanm3 @ 13.10.2006. 09:36 ] @
Hvala na savetu, ali je problem sto na ekranu imam neku flekicu kao od hemijske olovke, i jedini nacin da to obrisem je sa alkoholom ili rakijom. Probao sam krpicom ali ne moze. A bas se vidi da je izgleda neko zakacio olovkom. Ako imas neki predlog kako bi to skinuo bio bih ti zahvalan.
Ja sam se i plasio da bi mogla da ostane fleka.
[ mLAN @ 13.10.2006. 09:55 ] @
Pa nisam siguran. Ako te jako iritira ili ti mnogo smeta, probaj sa alkoholom. (To radiš na sopstvenu odgovornost )

Pazi koliki pritisak vršiš na ekran...

Ajd sretno, pa javi šta si uradio i kog je oblika nastala fleka (šala)
[ Nenad Vranjanac @ 13.10.2006. 19:08 ] @
postoji solidna mogucnost da ti ostane plava fleka, pa bolje smisli nesto drugo, ili sacekaj dok se ne javi neko ko je to probao.
[ srdjanm3 @ 16.10.2006. 09:35 ] @
Tako sam i mislio, s obzirom da je sitna tackica i u cosku je tako da za sada jos uvek ne nervira jako. Sacekacu jos dok se ne javi neko ili dok ne odlepim jako od nje.
Hvala vam na savetima u svakom slucaju.