[ apokalipso @ 15.10.2006. 16:26 ] @
Dobio sam ovaj dvd i svidja mi se jer ima USB i citac kartica ali ima jedan "mali" problem.
Kada cita divx-e titlovi su mu pravo mali i blijede boje (gotov pa bijeli) pa su jedva vidljivi na svjetlijim scenama.
Ima li kakav nacin da promojenim boju i velicinu titlova?
Probao sam da promijenim postavke fonta velicine i boje u subtitleworkshop-u (postavke sub file-a) ali nista.
PLS HELP
Unaprijed HVALA
[ fixfixdivx @ 11.10.2007. 12:06 ] @
pozdrav ekipi..

ja bih isto zamoli kakvu korisnu informaciju vezano za ovaj uređaj tj. ako postoji i gdje neki firmware . ne može mi stari gledat filmove s onim jadnim titlovima:)... ne znam dal bi u servisu htjeli pomoći oko toga danas ću ih zvat pa javim...
[ jovke8 @ 02.12.2011. 09:12 ] @
Ja imam takodje problem sa ovim DVD uredjajem. Super je radio par godina i onda odjednom nece vise da ucitava DVD diskove. Uglavnom je koriscen za pustanje crtanih filmova u decijoj sobi. Bilo koji disk da ubacim, LOADING poruka na ekranu traje nesto duze nego uobicajeno, i onda izbaci malu poruku u error disc u gornjem uglu ekrana. Nema vise onog zvuka kad "povuce" i pokrene disk posle ubacivanja. Sve su to ispravni diskovi koje je do sada normalno pustao i sad vise nece. Shvatam da je nesto riknulo. Sta bi moglo biti?