[ White @ 15.10.2006. 17:09 ] @
Da li postoji uredjaj koji bi mogao da sluzi kao tv kartica, ali da nema veze sa racunarom, nesto kao nezavisni TV tuner? Hteo bih da jedan stariji racunar, koji ne moze da potera standardnu tv karticu iskoristim istovremeno i kao televizozor. Gde bih to mogao pronaci?
[ maliradojca @ 15.10.2006. 18:56 ] @
to sam video pre 10-15 godina kod druga.Imao je commodore monitor, i pored njega tjuner velicine kutije za VHS kasetu, i izgledalo je smesno.Mozes da prodas taj monitor za 20-30e , i uzmes polovan tv za 50e.Bog da te vidi hehe
[ DarkMan @ 15.10.2006. 20:07 ] @
Trazi "Standalone TV Box". Kako su uglavnom skuplji od tv kartica, osim ako nemas neki ekstra monitor ili projektor, bolje ti je kupti televizor.
[ mulaz @ 15.10.2006. 21:27 ] @
ja imam logitechovu tv karticu (spoljasnju) koja se prikljuci imedju kompjutera i monitora.. a moze da radi i bez kompjutera.. samo sto sam je kupio pre par godina pa ne znam dal jih jos proizvode (sad su poceli sa usb serijama i sl.)
[ tdjokic @ 16.10.2006. 01:24 ] @
http://www.elitesecurity.org/p1290519 ovo je moj post na slicnoj temi, ima i slika takvog tjunera, mozes gledati TV preko svakog monitora. Tema je dosta opsirna, ima postova za i protiv i dosta podataka, pa kome treba - neka pogleda.



Prodaja: kod nekih prodavaca izlistanih na www.pcberza.co.yu pa potrazi sam