[ cipiripi-man-NL @ 16.10.2006. 18:32 ] @
Dali neko ima bot za kviz ili gdje se moze naci ili bilo sta ali samo koji je slican ovom botu, taj bot mozete vidjeti na dal net kanal #bosna znaci ./server irc.eu.dal.net kanal #bosna hvala vam puno. mozete mi se javiti preko mail-a [email protected]
[ fade @ 17.10.2006. 09:48 ] @
treba da skinesh eggdrop 1.6.17 i onda editujesh njegov conf fajl tj eggdrop.conf , za to treba oko 20-ak min ako ti je prvi put , startujesh ga i onda se telnetujesh na njega da bi mu odredio koje chanove da udje , dal da ignorishe neke nickove i td itd.A lakse bi ti bilo da od ownera tog bot-a trazis da ti ga posalje , prebacis na tvoj shell i uz neke sitne izmene on ce da proradi i kod tebe.
[ cipiripi-man-NL @ 17.10.2006. 17:21 ] @
_________________________________________________________________
Windows Live Messenger: deel je foto's en bestanden
http://imagine-msn.com/messeng...ch80/default.aspx?locale=nl-nl
[ Man-Wolf @ 13.11.2006. 12:21 ] @
Trazi na google-u Trivia Bot. To je najkorisceniji i najrasprostranjeniji bot za kviz. Samo ne znam gde da nadjes pitanja na domacem jeziku. To vec moras od nekoga da trazis :)
[ cipiripi-man-NL @ 06.12.2006. 10:31 ] @
pozdrv

Imam ja tcl i radi to sve ali vidio sam na drugom kanalu jedan tcl koji je jako dobar i taj bi zelio da ustimam ili ovaj svoj da prepravim da bude kao onaj.

jer zelio bih da mi radi tcl : kad neko daje odgovor na pitanje da ona slova koja su na pravoim mjestu odma se ispune u kvizu mada je odgovor netacan
znaci kao extra hint za igrace.

primjer: glavni grad italije ?

odgovor: ...

igrac: mir

odgovor .i.

igrac rim

tacan odgovor rim.


ako tu mozes da mi pomognes hvala puno
[ fade @ 08.12.2006. 17:47 ] @
ima dosta addona za egg-ove , uzmi one najvishe downloadane i neces pogresiti , idi na www.egghelp.com.
[ cipiripi-man-NL @ 08.12.2006. 18:03 ] @
skino sam ja dosta tih ali nigdje da nadesim tu sto mi treba.

ali mozes pogledat na dalnet
tamo je koristi jedan lik i stvarno valja
/server irc.dal.net
kanal se zove #bosna
pogledaj pa ako saznas gdje ima tako nesto bio bi ti zahvalan zauvijek


hvala opet.