[ losmi200 @ 17.10.2006. 15:09 ] @
Problem je sledeci...

Imam DIVA MP3 player koji je onopregurao tj. star je vec oko 4 a mozda i 5 godina.

I uglavnom radi ko nenormalan i dan danas i za razliku od drugih MP3 playera pri tome izbacujem iPod zaista ima super cist i JAK ali JAKO JAK zvuk, znaci bas ono GLASAN.

I haj sad da zanemarim ja to hvaljenje, dakle problem:

Kao sto sam reko mator je i na predhodom kompu (BX master ploca i pricam ti pricu dalje) uglavnom kada ga povezem ono sve cool dobijem ga ko USB disk i ubacim pesme i sve ok radi i tako dalje.
Kada sam kupio sadasnji komp s AsRock plocom od tada kad god ga povezem i na bilo koji nacin i mada samo postoji preko USB kabla MP3 player samo vuce struju s kompa i pusta muziku i ne konstatuje komp (ne napise na ekranu USB). Racunar se isto ponasa kao da nista nisi uradio...ja sam tu probao kao da idem ono add new hardver ovo ono...al nikako nece.

Onda sam otisao kod druga on ima Asusovu plocu neku uglavnom ne znam koji je model samo znam da je to pazario pre dobre 3, ma i 4 godine, ono kad mu procesor radi na 800 mhz-a i uglavnom kod njega mi sve sljaka...mogu da prebacujem pesme i sve tako.

Kako bi mogao to da sredim da mogu i na svom kompu da prebacujem, zivi drug blizu al i njega i sebe ono opterecujem idenjem svaki drugi dan do njega i te sheme....

Ima li neko neki savet ili jos bolje reshenje za taj problem?

poz
losmi200
[ Seyokiller @ 23.10.2006. 17:42 ] @
Nisi nam naveo tacan model maticne ploce koju imas?
Takodje ne znamo koji je model mp3 plejera?
......