[ TROFAZNA @ 20.10.2006. 00:32 ] @
kojeg je tek nakon par pokusaja moguce izbrisati?dali je to neko vec od vas dobio ?hvala na savetima
[ Nemanja Avramović @ 20.10.2006. 01:49 ] @
U anti spam forumu smo pričali o tome, ali poentu takvih mejlova nismo skontali... tako da - jednostavno ih briši...
[ TROFAZNA @ 20.10.2006. 01:52 ] @
hvala nemanja na savetu ali ipak me interesuje koji cilj je tih praznih email-ova????ako imas malo vremena da odvojis za taj odgovor?

provokacije?ili?
[ Ivan Miladinović @ 20.10.2006. 02:47 ] @
Citat:
Nemanja Avramović: U anti spam forumu smo pričali o tome, ali poentu takvih mejlova nismo skontali... tako da - jednostavno ih briši...



Procitaj sta je napisao.

Mozda je samo neko dokazivanje... Kao: "Vidi ja mogu da saljem prazne mailove!" WTF?
[ _Punisher_ @ 20.10.2006. 17:27 ] @
Ja mislim da ti prazni mailovi sluze za verifikaciju mailova ili neki test
[ kv66 @ 29.10.2006. 12:12 ] @
[quote]
Citat:
TROFAZNA: kojeg je tek nakon par pokusaja moguce izbrisati?dali je to neko vec od vas dobio ?hvala na savetima

brisu se kao i ostali ,vrlo lako ako imas Magic Mail Monitor...
[ Twilight Zone @ 28.01.2007. 01:49 ] @
Sluze za napade na velike i mocnije sajtove poput microsoft-a,CNN-a i sl. ,namerno gusxenje saobracaja i usporavanje konekcija i servera sa bolesnom tendencijom da ih srusxe.Sxalju se sa Zombi racxunara koji su zarazeni trojancima preko mejlova (mreze racxunara su velicxine par stotina do par hiljada kompjutera,prodaju se i spajaju u vece mreze na specijalnim hakerskim sajtovima koje ne bih javno navodio).Po koja hiljada mejlova se slucxajno rasxiri na obicxne smrtnike koji su na ovaj ili onaj nacxin linkovani sa nekim od takvih sajtova,ili vidljivi na Google pretrazivacxu ako su nesxto nedavno reklamirali ili pisali svoj mail na losxe zasxticenim forumima...

[Ovu poruku je menjao Twilight Zone dana 28.01.2007. u 04:33 GMT+1]