[ bug killer @ 25.08.2001. 00:49 ] @
Kakav je ef u nisu
i koje smerove ima
koji mi preporucujete
ma pisi sta stignes al vezano za ovo

[Ovu poruku je menjao bug killer dana 08-26-2001 u 03:59 PM GMT]
[ karlo @ 22.10.2003. 13:19 ] @
informacije imaš čini mi se na www.elfak.ni.ac.yu a čuo sam da je malo lakši od ovog u BG imaš sve smerove iste osim energetike
[ Lord Storm @ 25.10.2003. 19:39 ] @

EF u Nisu je TEZI od beogradskog, bas zato sto je kao beogradski bolji. Zbog toga, profesori u Nisu su ljubomorni na svoje kolege iz Beograda, pa imaju strozi kriterijum. Medjutim, u Beogradu je veca guzva!

[ karlo @ 26.10.2003. 13:28 ] @
Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio time što sam rekao da je ovaj u Nišu lakši, u principu nije bitno gde studiraš, već volja i rad.
[ flylord @ 26.10.2003. 16:55 ] @
Citat:
karlo:
informacije imaš čini mi se na www.elfak.ni.ac.yu a čuo sam da je malo lakši od ovog u BG imaš sve smerove iste osim energetike

Nije lepo da dajes neproverene informacije!! Rekao si da nema energetika a da si site od elfak-a. Pa sto makar nisi otisao i pogledao koji smerovi imaju!!
ETF ima vise smerova, to stoji, ali i mi imamo energetiku.
A savet za one koji bi da upisu elektronski fakultet u Nisu. Bezte od njega sto dalje. Nije vredan gubljenja vremena. Idite u NS ili Bg. Em nista nema da naucite, em ako nesto naucite naucice te pogresno:
Jedan asistent sa programskih jezika, je cak izjavio na racunskim vezbama: Ovaj kod sto vam pokazujem nece da prodje ni na jednom C kompajleru, ali tako morate da naucite!!!
Poz
[ karlo @ 26.10.2003. 23:00 ] @
Koristim još jednu priliku da se izvinim. Prevideo sam energetiku. Koji je sajt elektrotehničkog u NS i jel istina da se tamo ne polaže fizika?
[ daxx @ 29.10.2003. 00:12 ] @
Mislim da se u NS ne polaze, sto je po mom misljenju smesno. Fizika je osnov cele te elektro price bwe...
[ pirgos_madden @ 14.07.2004. 23:18 ] @
Citat:
Lord Storm: EF u Nisu je TEZI od beogradskog, bas zato sto je kao beogradski bolji. Zbog toga, profesori u Nisu su ljubomorni na svoje kolege iz Beograda, pa imaju strozi kriterijum. Medjutim, u Beogradu je veca guzva!


Pomalo me nervira kad se studiranje (pa i srednje skole :) u Beogradu u vecini slucajeva uvek stavljaju na prvo mesto dok se npr. fakulteti u gradovima kao sto je Nis predstavljaju kao laksi, gori , i tako dalje redom. Mislim da ne mora da znaci da ako je nesto iz "provincije" uvek mora biti gore od onog iz Bg-a. Cini mi se da se bas nesto i ne gleda gde je student zavrsio fax kad to kasnije zatreba.
[ 0x01 @ 10.08.2004. 00:33 ] @
Pa nekako mu dodje da se sve desava u BG tako da ljudi misle da je sve tamo bolje, brze, lepse ....

Strasno je to sto je stvarno tako. Elfak izbegavati pod obavezno. Za poslednje 2-3 godine toliko je degradirao na visim godinama studija ( na nizim se to i ne primecuje ) da je to strasno. I ako se mora obavezno upisivati racunarski smer nikako bilo sta drugo.
RTI smer je dobio i novu opremu i radi Tempus projekat i ostalo dok drugi smerovi totalno propadaju.