[ strahinja79 @ 21.10.2006. 10:33 ] @
Zanima me u kom programu mogu da pravim karaoke, i da to bas profi izgleda?
[ momsab @ 21.10.2006. 16:58 ] @
a kakve karaoke veze imaju sa video softverom?

i, sta ti to znaci da profi izgledaju?
[ dulesusic @ 21.10.2006. 17:45 ] @
Jedan od ES biserčića
[ strahinja79 @ 22.10.2006. 10:57 ] @
Hvala na komplimentu "bisercic", ne mogu da skontam da vi pametnjakovici ne mozete da skontate sta sam hteo pod tim profi? Sad cu vam otvoriti te vase lepe oke, recimo da postoji mogucnost 3d slova, osvetljavanja tih slova, ubacivanja pozadine, a ne da to bude samo puko pomeranje slova tipa van`basco.
I dalje smatram da je ovo tema bliza video softveru, jer je izlaz film a ne samo muzika. Al dobro ako gresim, sta cu streljej te me BISERCICI moji.
Pozdrav i izvini te na umaranju vasih mozgica
[ ton_majstor @ 22.10.2006. 11:27 ] @
Ne budi baš toliko "licemeran" i "zajedljiv" prema nama???

Tebi treba nekakav "authoring" program za multimedijalne karaoke i DVD diskove! Toga ima na Netu. Treba često to platiti lepe novce. Dalje, ima tema na ES koje dosta lepo "otvaraju oči" u vezi karaoka! Pretraži Forum!

Savet za tebe koji ti "kompletira" celu priču je jednostavno prekomplikovan i ne očekuj da ti neko "sažvaće" temu!
Ipak, voleo bih kada bih LIČNO imao vremena i autorizovao 5-6 "karaoka" da se derem i smejem sa kumovima i familijom, o praznicima! Ali, nemam vremena! A gotovi diskovi koštaju Boga Oca!

Možda ti u tome pre uspeš? Pomoći ćemo ti u tome! Ja imam preko 50.000 midi fajlova (SMF), koji mogu da se uz malo truda pretvore u karaoke (upisati tekst u nekom editoru) i poređati cue-listu! Uči.

Pozdrav!


[ strahinja79 @ 22.10.2006. 20:37 ] @
Hvala ton_majsore,ne nego sam se iznervirao zbog pristupa duleta susica, jako volim i postujem elitesecurity i smatram da treba jedni drugima da pomazemo i da razmenjujemo iskustava, u svakom slucaju ti hvala.
Pozdrav, a sto se tice karaoka,i dalje cu se muciti i uciti kako si me posavetovao.