[ zooloo33 @ 24.10.2006. 17:54 ] @
Potreban mi je neko
1.VEOMA ODGOVORAN ( najcesce veoma veliki problem ...)
2.ko solidno radi u 3dsMax-u prvenstveno enterijere ( sto znaci da zna da modeluje !!! iz mog iskustva ljudi najcesce trose ogromne kolicine vremena na svetlo i efekte a modele skidaju sa interneta ...)
3.ko ume da cita projekte i CAD crteze a u samom Cad-u da se snalazi (idealno bi bilo da odlicno radi u Cad-u )
4.poznavanje Photoshopa, Corela...
5.ko moze da odvoji prakticno radni dan - odnosno da radi prvenstveno za mene..ne nocu, usput i slicno ...

ja zauzvrat nudim - posle odredjene provere ( par meseci ) stalni posao ( prijavljen) , ...i sto mozda nije nevazno , mislim da mogu da pomognem u usavrsavanju znanja - 3d max-a , arhitekture , dizajna...
Ja sam arhitekta , radim enterijere ( skoro iskljucivo ), najcesce veoma zahtevne ...Posto mi sam dizajn oduzima veoma mnogo vremena potreban mi je neko ko bi mi pomagao - za pocetak podizao iz osnove ,radio detalje , vrata, prozore , namestaj...crtao osnove u Cad-u i slicno .kasnije naravno i mnogo vise..
pozdrav
Lara
[ Parago @ 24.10.2006. 18:18 ] @
Tesko da ces naci takvog tipa, sobzirom na to da se nigde ne spominje plata ( kes ) vec samo uslov "posle odredjene provere ( par meseci )" sto znaci da osoba moze raditi nekoliko meseci pa na kraju da dobije samo praznu korpu.

Postoji li neka plata za vreme tih par meseci provere?
[ MOHOK7 @ 24.10.2006. 19:00 ] @
Mislim da ti je greska u osnovi zahteva.
Ako hoces raditi isplativ posao onda ne valja 3D modele raditi u MAX u.
Ni ti a ni taj koga ces angazovati necete zaraditi za casu ladne vode.
Modeli arhitekture se rade u drugim programima MAX je tu samo za render.
Pozrav s ove strane Alpa
MOHOK
[ Okmijun @ 25.10.2006. 19:58 ] @
Citat:
zooloo33: Potreban mi je neko
1.VEOMA ODGOVORAN ( najcesce veoma veliki problem ...)
2.ko solidno radi u 3dsMax-u prvenstveno enterijere ( sto znaci da zna da modeluje !!! iz mog iskustva ljudi najcesce trose ogromne kolicine vremena na svetlo i efekte a modele skidaju sa interneta ...)
3.ko ume da cita projekte i CAD crteze a u samom Cad-u da se snalazi (idealno bi bilo da odlicno radi u Cad-u )
4.poznavanje Photoshopa, Corela...
5.ko moze da odvoji prakticno radni dan - odnosno da radi prvenstveno za mene..ne nocu, usput i slicno ...


ja zauzvrat nudim - posle odredjene provere ( par meseci ) stalni posao ( prijavljen) , ...i sto mozda nije nevazno , mislim da mogu da pomognem u usavrsavanju znanja - 3d max-a , arhitekture , dizajna...
Ja sam arhitekta , radim enterijere ( skoro iskljucivo ), najcesce veoma zahtevne ...Posto mi sam dizajn oduzima veoma mnogo vremena potreban mi je neko ko bi mi pomagao - za pocetak podizao iz osnove ,radio detalje , vrata, prozore , namestaj...crtao osnove u Cad-u i slicno .kasnije naravno i mnogo vise..
pozdrav
Lara


sestro taj koga ti trazis vec radi za sebe a ne za tebe
a ovo "veoma odgovoran" citaj kolko para tolko i muzike
[ Parago @ 25.10.2006. 20:52 ] @
^ tacnije receno.
[ pailhead @ 25.10.2006. 22:45 ] @
Ja imam problema sa dvojkom. Kod enterijera se upravo najvise vremena trosi na svetlo i 'efekte' (ako efekti podrazumevaju efektne materijale), ako se radi o kvalitetnoj vizualizaciji. Ne znam sta vi ocekujete?
[ janc @ 31.10.2006. 14:54 ] @
Javi mi se na [email protected] pa da se dogovorimo sta dalje , ako ti je radnik jos potreban.
[ Muerte @ 31.10.2006. 19:58 ] @
Ako je ovo jos uvek aktuelno, kontakt na [email protected]
[ wwwirus @ 03.11.2006. 16:39 ] @
Javi se na [email protected], i tako se vec bavim vrlo slicnim poslom, pa hajde da vidimo sta nudite?