[ kojot84 @ 24.10.2006. 18:23 ] @
Imam visa internet karticu Vojvodjanske banke.Koristio sam je bez problema nekih 6 meseci a onda se desilo sledece:Nazovem ja vec poznati broj da otkljucam karticu i covek mi kaze kako mi pasvord nije dobar(inace sam karticu koristio dan ranije bez problema),pitam ja njega sta da radim i on mi kaze da idem u svoju ekspozituru.Kada sam dosao u svoju ekspozituru(Pozeska ulica) kazu mi da oni nemaju nikakve veze sa tim i da se obratim centru u Novom Sadu.I tako ljudi moji meni je neko promenio pasvord na internet kartici i sta ja sada da radim???I jos vece pitanje KO je taj pasvord promenio???Da li se nekome od vas desilo nesto ovako????!!!!!
[ kuruz @ 07.11.2006. 15:10 ] @
Zvuči neverovatno, jesi li probao da ugasiš tu karticu i podigneš novac koji se nalazi na računu, pa da otvoriš drugu.
[ broker @ 08.11.2006. 08:59 ] @
Ima tamo u podsci jedan moron koji za svaki problem upucuje u lokalnu ekspozituru iako one nista ne mogu da urade. Samo istraj, zovni u drugo vreme kada nije on u smeni.
[ boban779 @ 09.11.2006. 17:23 ] @
Ja sam svoj password zaboravio. Lepo odem danas u svoju maticnu ekspozituru (gle cuda-Pozeska!) i lepo mi resetuju password. Nije bilo nikakvih problema. Pozdrav!