[ LPFM @ 26.10.2006. 09:43 ] @
Vec neko vreme koristim palm tungsten e i nisam imao nekih problema u radu, ali pre par nedelja, posto ga nisam upalio par dana, odjednom je postao mrtav!
Nece da se upali, resetuje, puni, sta god da uradim, MRAK!
Da li neko zna do cega to moze da bude?
Ili da preporuci neki servis za Palm uredjaje?
[ rapidlord @ 26.10.2006. 09:51 ] @
Desava se kod nekih modela telefona da kad se baterija potpuno isprazni (ali skroz na 0v) da telefon jednostavno ne vidi bateriju i nece da pocne sa punjenjem, onda se izvadi baterija i direktno stavi na punjac (dve zicice na kontakte baterije) , drzi se tako par minuta a onda vrati nazad u telefon.
Mozda je to slucaj i sa tvojim palmom, pazi samo na polarizaciju (+/-) i nemoj mogo dugo da drzis da ne bi ostetio bateriju. Probaj, ne moze da skodi.
[ kevinsugar79 @ 26.10.2006. 13:41 ] @
istina,meni je telefon tako zakucao,mislio sam da nema spasa ali odem kod majstora ,kazem mu da ga nisam koristio par dana(nisam bio u zemlji)on bateriju poveze na zicice i elektrosokom je probudi.
mozda da probas kod majstora za telefone ako ne nadjes za pda,gradja baterije je manje vise ista.
[ Misterio @ 26.10.2006. 17:09 ] @
Meni je takodje crkla baterija. Zna li neko gde se moze kupiti nova baterija za ovaj model ili bar neka koja moze da se koristi u njemu ?
[ t.milos @ 26.10.2006. 23:40 ] @
Za bateriju probaj ovde :PC Impuls / Cubrina 10 / 328-69-07