[ Boki4u @ 26.10.2006. 14:34 ] @
Zna li neko neki dobar program sa kojim mogu da saljem SMS poruke sa PC-a preko mobilnog koji je povezan na isti putem npr. BlueTooth-a?
Znaci ne interesuje me ono slanje sa interneta besplatnih poruka i slicno. Treba mi pouzdaniji sistem.

Neki programcic, da je funkcionalan i da ima bar koliko toliko prijatan interfejs.
Da podrzava grupe, telefonski imenik i da pored slanja moze i da prima poruke. Odnosno, kad mi stigne poruka da mi se pojavi u inbox-u, a ne da moram da je citam sa mobilnog.

E sad, jos jedno pitanje. Da li je uopste moguce da npr. posle slanja prve poruke, onima koji nisu poslali odgovor za neko odredjeno vreme, program posalje automatski novu poruku.
Npr.:
Posaljem na 10 brojeva jednu poruku. Prodje 45min, od tih 10 brojeva 4 nisu odgovorili, odnosno poslali bilo kakvu poruku na moj broj. E sad, da li moze program automatski da posalje poruku, unapred otkucanu, na ta 4 broja?

To mi i nije bas toliko vazno, ali bi olaksalo neke stvari
[ A.M. @ 01.02.2007. 07:28 ] @
Ovako nesto je i meni potrebno.
Zna li neko ima li toga igde?
[ A.M. @ 02.02.2007. 07:08 ] @
Da odgovorim sam sebi, bar donekle.
Program Bulk Sender moze da radi priblizno sta mi je potrebno: slanje poruka preko PC (sve vrste veza), formiranje grupa (malo gimnastike, ali funkcionise), mislim da moze i da prima poruke, ali nisam siguran. Ne funkcionise sve to idealno, ali ipak radi.
Cudno koliko mi je trebalo da pronadjem nesto ovako. Ne deluje tako komplikovano za napraviti.