[ krizic @ 26.10.2006. 18:35 ] @
Imam veeeeliki problem... Naime imam iTunes 7 i iPod 30GB.. Po izlasku nove verzije iTunes-a apple je promenio nacin osvezivanja iPod-ovog software-a... Sada ga iTunes skida u obliku patceva male velicine i dopunjuje iPod...
Ono sto meni pravi prolem je to sto sa pocetkom instalacije update-a iPod se sam iskljuci (diskoektuje sa kompa) moze li iko da mi pomogne?

[Ovu poruku je menjao ton_majstor dana 12.02.2007. u 14:25 GMT+1]
[ Deda_Mraz @ 26.10.2006. 20:30 ] @
Pogledaj u priručniku za iPod kako da resetuješ ipod i sve vratiš na fabrički podešeno (pazi samo briše tada sve sa ipod-a i liste i pesme, i slike i klipove i filmove... sve sve sve) zatim kada ti je resetovan iPod, napuni mu bateriju do kraja i priključi na komp, zatim startuj iTunes i klikni na update software. Ali pazi da ti je iPOD do kraja napunjen... i normalno je da se posle ubacivanja software-a ipod isključi...i nema svetal ali ako se zagledaš videćeš jabuku i dole status bar koji se puni... tačnije sistem se instalira... i posle se iPOD sam uključi.

Poz
[ madamov @ 27.10.2006. 13:19 ] @
I koristi iTunes 7.0.1, kažu da je na Windowsu sa čistom verzijom 7.0 bilo problema.
[ inddi @ 27.09.2009. 13:00 ] @
instalirala sam itunes9 i nemogu sad na app storage kad god pokusam kaze mi provjerite internet konekciju i pokusajte kasnije ne znam rijesitit problem hvala svima