[ Rusi @ 27.10.2006. 21:09 ] @
Koje su online oglasnici najposeceniji sto se tice nekretnina i ostalog? Prvenstveno me interesuje gde je Novi Sad zastupljen za jedno i drugo. Sto se tice BG-a znam da imaju prilicno posecenje stranice vezi oglasa.
Znaci treba mi nesto poput Gradjanskog oglasnika na Internetu.
[ goranvuc @ 27.10.2006. 21:28 ] @
Pa Gradjanski oglasnik na internetu: http://oglasnik.gradjanski.co.yu/

Nemas nista ni blizu gore pomenutom.
[ Rusi @ 27.10.2006. 22:27 ] @
E hvala!
Jel ovo samo online varijanta ili je to i da postavis za naredni broj GO? Posto kako ja znam oni zahtevaju da im bilo kakav oglas doneses sa kuponom sa zadnje strane.
[ goranvuc @ 27.10.2006. 22:30 ] @
Koliko ja znam, moze da se salje online, jedino za odredjene rubrike ne moze (valjda one koje se placaju) - mislim da imas objasnjeno na sajtu. Inace, ovim putem pohvaljujem doticnu ekipu za ulozeni napor, sto se mene tice vise ne moram da kupujem oglasnik.
[ Bensedin @ 28.10.2006. 19:00 ] @
Moze da se salje online, a na kuponu moras doneti samo oglase licne prirode i sl., sve u svemu, sve ti je objasnjeno ma sajtu.
[ stevane @ 09.04.2007. 12:00 ] @
pogledaj www.montenegro-offplan.com ponuda neketnina na Crnogorskom primorju
[ vdjacic @ 17.09.2007. 23:04 ] @
Za online pretragu nekretnina, pogotovo za Novi Sad pogledajte www.enekretnine.com. Skoro sve novosadske agencije su zastupljene, istina sa manje ili vise azurnim podacima, ali to je ostavljeno njima na staranje i od njih zavisi. Npr. www.mggradnja.co.yu je takodje deo sistema www.eNekretnine.com i za njih garantujem da imaju 100% azurnu ponudu nekretnina u predugovaranju.
[ investgrad @ 21.09.2008. 00:03 ] @
Posetite nas sajt www.investgrad.com , imamo dosta podataka o investitorskim firmama u Novom Sadu.
Pozdrav