[ wateronsnow @ 31.10.2006. 12:04 ] @
JAKO TUZNA DJEVOJCICA U LONDONU SA DVA MOKRA MOBITELA :S

POMOZI TE! VOLIMMMMM VASSSSSSS...
(U napred se izvinjavam na moj 'nasi'. Srbsko/hrvatski(ili kako vec da ga zovem) nije moj prvi jezik al ga pokusavam upotrebiti sto vise, strpi te se.

Ne ce te vjerovati koliko neko moze biti glup, ali uspila sam smociti dva mobitela ovaj tjedan
Da budem tocnija, ubali su mi u vc hehehe...
Prije par dana mi je 6630 uspio upasti u vc pa sam ga brzo izvadila otvorila (sad je u miljon komadima) i pokusala osusiti. Od onda sam presla na bivseg moba (6600), a prek jucer mi je i on upao, hehe.. (ma znam, ni ja nemogu vjerovati da mogu biti toliko smotana) Njega sam isto tako otvorila, osusila i sad oboje lipo sidu na radiator kao de nemaju briga.. a ja ludim bez njih

STA SAD DA RADIMMM!???

Koliko jos da ih ostavim da relaxiraju ovako? Dali da ih postavim i pokusam upaliti, ili ceju se naljuti ne me sto ih jos malo nisam ostavila da dodjhu sebi???
Ako jos ne radu poslje nekoliko dana jel to to? :s

A sta ustvari im se moze dogoditi kad se smocu, mislim, jel im samo treba vremena da se osusu ili jel voda nesto bas pokvari? :S Sama sebi zvucim glupa, pari plavusa
Vidim da mi 6630 pocinje da se malo bili od vode oko serkit borda :S jel bi to mogla da polako malo ocistim sa 'white spirt' - alkoholom, ili ceju u tom slucaju oni totalno poluditi samnom? :S

AKO JE IKO IMAO IKAKAV SLUCAJ ILI SLICNI MOLIM VAS RECI TE MI STA STE URADIDI I DALI STE IMALI KAKAV USPJEH :S

Fala, cao!

[Ovu poruku je menjao wateronsnow dana 01.11.2006. u 13:32 GMT+1]
[ hecky @ 31.10.2006. 14:15 ] @
Imao sam slican problem... kisa mi probila u dzep i pokvasila Nokiu E61.

Cekao sam da se osusi 2 dana, pa probao upaliti i naravno nije uspelo.

Prodao sam ga u tom stanju na eBay za £55 :).

Za tvoja 2 mozda mozes dobiti £70-80 (ako se ne budu upalili posle susenja; opravka je besmisleno skupa tako da je ne preporucujem).
[ wateronsnow @ 31.10.2006. 16:17 ] @
Thanks for the note, fellow Londoner!

Cekacu jos malo pa pokusati ocistiti prije paljenje(ako ih ne pokvarim jos vise) :S
A ako jos uvik ne radu neznan sta cu nema sance da ih prodam, radije bi ih ostavila ovako da ih gledam.. prosla sam puna s njima ovi sadnji par godina, nema sance da ih ikome dam.. a i nebi volila da ih iko drugi uspije upalidi i vidi sve na njima :S hehe Ustvari, zato mi je i toliko bitno da ih popravim, imam nekih 1000 texta na svakoj, bilo bi mi zao njih izgubiti. Sva srica da sim i memorske kartice jos uvik radu...

I'll keep you posted with my hopeful achievements :S
[ zikazika @ 31.10.2006. 17:31 ] @
Sledeci put kad(ako) ti se to desi,pravac-servis.Telefon mora odmah da se otvori i obrise da bi se sto pre osusio,jer ce inace zardjati delovi na stampanoj ploci.Ne mora da znaci da ce proraditi,to niko ne moze da garantuje ali tad su sanse najvece da se spase.
[ Iksi @ 31.10.2006. 17:52 ] @
Caos! odnesi ih u neki servis da vidis da li ti oni mogu pomoci. P. .s ne
nosi telefone vise u wc :))))))
[ wateronsnow @ 31.10.2006. 19:44 ] @
Hahahaha!!! ja da idem igdi bez moba??? nema sance!
A to da idem u servis, hehe, ti ocito nisi iz Londona :P tu se nis ne popravlja, trosi se na veliko jer se rijeto ista popravlja, (ko da ovi znadu ista popraviti hehe) da sam na Balkanu, naravno da bi na servis, a tu, pogledati bi me jako bljedo. A i da mi mogu popraviti, naplatili bi masno.. bolje onda kupiti nov, a to je cila prica, zato i to radu, da bi mi idioti jednostavno trosili vise para :S
PS: vec sam objasnila da nemogu ikome dati mobitele Moram naci rijesenje i popraviti ih sama :S
[ Tyler Durden @ 31.10.2006. 20:17 ] @
hehehhee, obavijesti nas kada i treći okupaš... ;)
[ wateronsnow @ 31.10.2006. 20:18 ] @
Oke, mislim da cu uzeti N70, mozda on pliva.. sta mislis?
[ Iksi @ 31.10.2006. 20:55 ] @
a sta mislis moze li sad da ih spasi?


ja mislim da jos uvek nije kasno. Inace moram da prokomentarisem da mi je
ovo najsimpaticniji post od kad pratim es pa pozdrav za autorku
[ wateronsnow @ 31.10.2006. 21:04 ] @
hehe.. fala mali!
[ Iksi @ 31.10.2006. 21:08 ] @
aj pusti mi mail pa da vidimo u prepsci tacno sta im je ili mi se javi na
skype ako ga imas
iksihacker
pozzzz
[ Tyler Durden @ 31.10.2006. 22:02 ] @
Citat:
wateronsnow: :D Oke, mislim da cu uzeti N70, mozda on pliva.. sta mislis? :D


Ja bih te ronilacke akcije ipak praktikovao sa nekim jeftinijim modelima... if you catch my drift :)
[ wateronsnow @ 31.10.2006. 22:52 ] @
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Decki!!!!!!!!!!!!!!!

Nece te vjerovatiiiiiiiiiiii.......

Postavila (ako je to ta rijec koju trazim na HR) sam 6600.

Izgleda da je ipak 6600 ronijoc, i to na dah!
Ocito je i on Dalmus Hehehehe....

6630 Je jos na radiatoru. Post mi je on uvik bio malo lin ili umisljen (ni on jos nije odlucio koj mu je bog) jos malo cu ga pustiti na miru, al za koj dan cu i njega postaviti, pa cemo vititi dali je i on..

Drzi te fige!!!

[ Iksi @ 31.10.2006. 23:39 ] @
ne, jedini je otporan na vodu ali ozbiljno nokia 5510 sport cini mi se da mu
je to oznaka
[ Nemanja Dubravac @ 01.11.2006. 03:16 ] @
http://www.wikihow.com/Save-a-Wet-Cell-Phone
[ wateronsnow @ 01.11.2006. 09:18 ] @
Hahahahahahahahaha...........

Pa stranica je super, kao da je napisana za me, hehehe...

Naj prakticniji site koj sam vidila o davno!

Fala ti puno, pa ti si andjel :*
[ Tyler Durden @ 01.11.2006. 10:53 ] @
Bogami ako ti je taj jedan proradio smatraj se veoma srecnom ;)
I stavi ovaj sajt u bookmarkse :D
[ wateronsnow @ 01.11.2006. 11:11 ] @
Uff, pa ovog pomatram od kad
[ wateronsnow @ 01.11.2006. 11:19 ] @
Hehe.. oops

Ja mislila da pricate o EC, taj 'wikihow' sam cin sam ga vidila

hmm.. ocito mi HR malo sporije ide jutros
[ Iksi @ 01.11.2006. 13:03 ] @
naravno navijamo svi napred georgina hehehehe.
[ Iksi @ 01.11.2006. 13:28 ] @
a ja, a ja? :)))))
[ wateronsnow @ 01.11.2006. 14:56 ] @
*Clan: 4312 *

Posto ste vi tu odavno, ocekujem da vi znadete da ce te morati cekati dva tjedna na taj odgovor hehe...
[ wateronsnow @ 21.04.2007. 00:55 ] @
I know this is a rather old subject, but I just thought I'd let you guys know (as i should have long ago) that my moody 6630 never did wake up after his unexpected dive in the loo. He's still sitting contently in a million pieces in a plastic bag. Meanwhile, my faithful 6600 (despite all his software problems and recent lack of screen light) battled on bravely and worked until today (he is now in retirement) when i finally got around to ordering a new phone. After a little sweet talking they 'gave me' a N73 Haven't as yet gone through all the functions, but it seems pretty cool. Saying that I was at first a little disappointed with its daintiness.. "its a bloody girls phone!" was my reaction when i opened the box. At a further inspection i confess it does have a nice large screen and i must not undermine the fact that 'I now have light!'
Its just sooo cool to send texts in letters and then be able to read them back in seconds and for that matter not have to look for a light to stand beneath

Thanks again for the help I received at the time...

PS: Tyler Durden... no further need to complain... no maths required