[ mishad7 @ 03.11.2006. 13:45 ] @
Pre neki dan vidim novi iPod shuffle od 1gb na Appleovom sajtu. Posto sam odlucio da ga kupim, naisao sam na veliki problem. Ni jedan sajt nece da salje proizvode u Srbiju. Znam da postoji i varijanta da kupim u BGu ili u NSu po nesto vecoj ceni, ali ga oni dobijaju najranije za 2 nedelje, a meni je potreban ranije, kao rodjendanski poklon. Tako da je moje pitanje: da li neko zna gde na netu mogu da narucim novi iPod Shuffle, a da je pritom moguce slanje u Srbiju.

P.S. Pokusao sam Ebay, ali nema nicega.
[ hulja @ 03.11.2006. 14:07 ] @
ne verujem da ces naci.
kasnio je sa izlaskkom pa se i u americi pojavio tek pre par dana.
amazon.co.uk salje u srbiju ali ne verujem da ga imaju.
[ mishad7 @ 03.11.2006. 15:01 ] @
Citat:
hulja: ne verujem da ces naci.
kasnio je sa izlaskkom pa se i u americi pojavio tek pre par dana.
amazon.co.uk salje u srbiju ali ne verujem da ga imaju.


Amazon.co.uk salje u Srbiju stvari poput knjiga i diskova, ali ne i elektroniku. Isto vazi i za amazon.com. Ako neko zna jos neki sajt na kome moze da se naruci elektronika i bude poslata za Srbiju, bilo bi od pomoci.
[ range @ 03.11.2006. 15:12 ] @
Ako ti nije zao da das 20% provizije, educan je resenje za tebe...
[ mishad7 @ 03.11.2006. 15:39 ] @
Nisam siguran da je samo 20% provizije u igri. Treba na to dodati i carinu i jos neke gluposti, tako da cena ispadne mnogo veca.
[ hulja @ 03.11.2006. 16:01 ] @
sve je to ok.
ali ne verujem da iko ima u ovom trenutku uredjaj sobzirom da ni apple nije imao do pre par dana.
tacno je e-ducan ima prilicne cene par puta sam knjige porucivao posto amazon.com nije radio sa nama.
tipa fiksna spedicija 3000 dinara plus 20 posto provizije itd.
[ e-ducan @ 07.11.2006. 10:55 ] @
Moramo da Vas obavestimo da se carina konacno odlucila da saslusa i nas i jos par kompanija koje se bave e-trgovinom. Nadamo se da ce postojece takse biti ukinute i uvedene olaksice pri uvozu roba u slucaju online trgovine. Uskoro cete biti obavesteni da li se nesto i sta postiglo na tom planu.

Srdacan pozdrav
[ madamov @ 23.11.2006. 15:20 ] @
BTW, od jednog prodavca, da ga ne reklamiram ovde, sam čuo da imaju novi Shuffle i da on, navodno, nije jedini koji ga ima i ponudi. Tako možete da zaboravite na naručivanje preko interneta, ne verujem da razlika u ceni za Shuffle u odnosu na SAD može da bude tolika da se isplati.