[ tordajav @ 04.11.2006. 00:54 ] @
Pozdrav svima, imam ICQ 5.1 build 3000, i sve je OK, lepo radi, prebacivanje online statusa sa online na offline, away, N/A, invisible radi normalno, međutim, kada u Find And Add Contacts potražim sebe i nađem, uvek sam offline iako sam u statusu konektovan i online. To me brine jer to onda znači da sam i za druge ljude offline pri pretrazi. Znate li šta bi mogao biti problem?
[ Danilo Cvjeticanin @ 04.11.2006. 09:45 ] @
Pa tvoj invisible status pokazuje da si offline. Ko god da koristi pretragu ti ces biti offline, i kada te on doda,ti dobijas poruku, dozvolis da te doda na listu, i ti onda moras njega da ubacis u visible listu kako bi te on video.
[ tordajav @ 04.11.2006. 19:26 ] @
Da sam u statusu namestio da budem Invisible, rezultati pretrage bi bili takvi kao što si naveo, ali ja sam u statusu ICQ-a namestio da budem Online i opet, pored toga, u pretrazi ljudi, sebe pronađem kao Offline. Sve ostalo je normalno: npr. Neobee PODRŠKA na ICQ-u mi je u listi i oni su mi uvek Online, kao i još po koji član.... Jasno mi je to za dozvolu dodavanja članova u listu. Moram reci da imam vec 3 naloga (3 ICQ broja) sa istim imenom jer sam pri reinstalaciji Windows-a i instalaciji ICQ-a morao tražiti novi broj jer sam zaboravljao šifru, a Password Recovery ili njena zamena na ICQ-ovom sajtu mi nikada nije uspevala. Nadam se da mi to ne stvara problem. Nickname na ICQ'u mi je Chorbay.
[ tordajav @ 18.11.2006. 21:35 ] @
Pa stvarno ne znam šta je u pitanju a niko mi ne pomaže; i kada ga reinstaliram opet me nema online. I što je najgore, živim u Sremskoj Mitrovici (što sam i naveo u svom opisu u ICQ-u), i kada pretražim ljude koji su online u Sremskoj Mitrovici, mene nema... Ne znam. Mora da su baš mene ljudi iz ICQ-a počeli da ignorišu.
[ tordajav @ 20.03.2007. 01:03 ] @
Izvinjavam se sto vadim ovu temu u vrh ali me interesuje da li je neko negde video mozda resenje za ovaj problem? Bio sam na oficijalnoj ICQ stranici za pomoc, ali je tamo SUPPORT mrtav, ni traga ni glasa od podrske ne samo po ovom pitanju, vec u bilo kakvoj problematici. Dokaz da ovakav problem postoji su ovi ljudi na forumu koji se bune povodom istog:
http://www.icq.com/boards/view...?tid=30227&topic_id=902156
[ tordajav @ 23.03.2007. 23:29 ] @
...poprilicno se osecam usamljeno sto se ove teme tice...
By the way, resio sam problem; stavio sam na papir sifre koje sam nekada davno koristio i pokusao da se ulogujem na brojeve ranijih account-a koji su mi lepo radili koristeci te sifre i... jedna od dvadesetak je upalila! Sada je sve OK, stari dobri ICQ broj koji lepo radi...
[ m.g @ 09.04.2007. 23:01 ] @
Ja sam preinstalirao danas Win i opet sam off-line kada pretrazujem moj grad (Cacak)
Ti si imao problem sa passwordom. Ja nemam tih problema, jednostavno sam za sve usere koji bi me eventualno potrazili off-line
[ tordajav @ 10.04.2007. 20:08 ] @
Ma imao sam istu stvar, isti problem! U stvari imam ga i sad... Ja sam imao ICQ broj sa sifrom i to 2-3, ali sam uvek u pretrazi bio OFFLINE, i kontao sam da aktiviram onaj stari, moj prvi broj jer sam po secanju znao da je lepo radio... i ubo sifru, setio se nekako! A sada... ne znam da li je bolje ili gore: u pretrazi me nema ni od korova, kad pretrazim Sremsku Mitrovicu nema me, kao i Srbiju, ali kad ukucam moj Nick Name ili bas ICQ broj, nadjem sve moje account-e i ovaj moj sadasnji (tj. stari koji sam aktivirao) i ZELEN sam cvetic. Dakle ja sebe ne mogu da pronadjem u gruboj pretrazi, ali dobra stvar je ta da me je neka riba iscimala isto vece odmah posto sam aktivirao ovaj Account.
... i dalje sam zabrinut ali ne mogu vise da se cimam oko toga...
[ m.g @ 11.04.2007. 13:55 ] @
Ovaj trenutni broj koristim preko 7 godina.
Nemam nameru da ga menjam.
Nije valjda da su mu istekli resursi.....
xaxaxaxa