[ Skyline_GTR @ 04.11.2006. 07:36 ] @
Zaboravih da na istu temu ispod ubacim i pitanje o temama za mpx220.

Da li bi neko bio raspolozen da mi objasni kako i sta mi treba da bih imao razlicite teme na mom telefonu? Ova default tema me malo smorila - moram da priznam tu je Symbian odradio ekstra posao - sto se tice tema.

Da li mi trebaju neke aplikacije, menadzer za teme ili slicno tome kako bih lako mogao ubacivati teme na telefon.
Vidjao sam dosta slika sa razlicitim rasporedom ikonica i precica pa me interesuje kako mogu ovo da promenim?
Da li menjanjem teme postizem to ili moram neki rucni EDIT da uradim na samom telefonu?
Da li neko zna da li temu mogu da ubacim na telefon preko memorijske kartice? Gde da je kopiram da bi radila?

Gde da nadjem sav potreban software da bih ovo mogao sve uraditi?

HVALA SVIMA NA VELIKODUSNOJ POMOCI I NA POSVECENOM VREMENU DA POMOGNETE NEUKOM WM-SMARTPHONE KORISNIKU...

Jos jednom hvala!
[ nuno @ 05.11.2006. 14:07 ] @
ima dosta programa koji sluze u svrhu pravljenja homescreen-a, ili jednostavno pisati xml fajl ukoliko to znas i najlaksa varijanta skinuti sa interneta neku gotovu i instalirati na phone
za razne akcije koje mozes da vidis na homescreen-u ti treba odredjeni plug-in,napr neki:
1.smart monitor (moze da daje informacije o zauzetosti rama, roma, storage card-a, temperaturu itd)
2.rjv shortcuts (razne precice na home screen-u)
3.smartbat (informacije o statusu baterije)
4.Fizz Traveller (prognoza za naredne dane)
itd itd... ja sam ih nasao barem dvadesetak po netu
mozes da posedujes vise tema i pluginova istaliranih na telefon i mozes koristiti program napr. theme changer i jednostavno sa njim menjati teme vrlo lagano
sto se tice tema za symbian mislim da je tu velika prednost wm telefona, mnogo su funkcionalnije pa meni i lepse i sa mnogo vise mogucnosti
sto se tice pronalaska po netu google pa polako
[ CPU CLOCK @ 03.01.2007. 18:05 ] @
Imas mali milon tema na netu, malo guglaj i nacices.