[ mirkovicc @ 09.11.2006. 17:14 ] @

Promenio sam nekoliko skripti, i na svima je isto . Pored onih brojeva koje ih dodeljuje provajajder, kada neko zeli da pogleda moj profil u info, vidi se ns-wlan panline, jel to moze nekako da se sakrije, da se ne vidi ime provajdera?

hvala
[ fade @ 09.11.2006. 18:16 ] @
jedino upotrebom socks 5 proxy-a , googlaj za proxirama ili proxy finder tool , ali to nemozes promeniti. osim ako se konektash jedno 50 puta i mozda ubodesh da jednom ne bude.
[ neca @ 09.11.2006. 23:10 ] @
nije to do tvoje skripte...vec do samog provajdera...
to mozes da resis tako sto ces dobiti vhost (nekad je mnogo lakse dobiti vhost, nego se konektovati preko proxy-a na irc server), nisam siguran da li ces resiti probleme tako sto ces kucati /mode nick -x , ako se dobro secam..tada ce ti biti prikazana tvoja IP adresa...ali ja to ne bi radio uopste ;)
[ fade @ 10.11.2006. 18:50 ] @
da , tako se prikazuje ip adresa ,ali sta ? irc je prepun likova koji jedva cekaju tvoj ip , zasta , da te pingaju ?? a i koliko njih zna da reverse dns-uje IP adresu , pretpostavljam da ides po normalnim chanovima , ja bi to mode -x i govoto.
[ karlowap @ 11.11.2006. 10:57 ] @
Ne, i dalje bi mu se video provajder i da stavi -x!
Ako mu je sa +x recimo BLA7ED596.provajder.com onda je sa -x recimo adsl.provajder.com, a ne ip adresa.
Znači u ovom slučaju je jedino rešenje proxy ili vhost