[ Axel @ 18.05.2003. 19:23 ] @
dajte molim vas pomozite ako imat e kompletnu knjiguna hr jeziku o c ili c++ dajte link ili posaljite na mail
[ leka @ 18.05.2003. 20:08 ] @
Nisam imao priliku da vidim niti jednu knjigu na hrvatskom jeziku, a da je u vezi C i C++-a. Moj predlog je da odeš na http://www.knjizare.net i pronađeš što te interesuje... Odatle se sve može lepo, brzo i lako naručiti, i što je verujem za tebe najbitnije - na maternjem jeziku.
[ t3chX @ 18.05.2003. 22:39 ] @
Hm ... na maternjem jeziku ... verovatno da doticni ne razume srpski .. ccc
[ leka @ 19.05.2003. 11:51 ] @
t3chX... tvoj problem je sto si neupucen...
Naime, na http://www.knjizare.net covek moze da nadje knjige na srpskom, hrvatskom i bosanskom jeziku! Kad sam rekao "maternji" mislio sam bukvalno - covek zaista tamo moze da nadje knjige na hrvatskom.
knjizare.net je zajednicko mesto tri najvece nase online knjizare: Knjizara.com, Sveznadar.com i Interliber.com.
[ Axel @ 19.05.2003. 12:13 ] @
ma nije bito jeli na hr,bih,yu glavno da se razumije da nije na eng .hvala puno
usput jeli tesko nauciti?
[ Axel @ 19.05.2003. 12:19 ] @
i mislio sam na besplatnu knjigu tj free download!
[ leka @ 19.05.2003. 16:27 ] @
Meni takva nije poznata... Znam da je neki profesor na PMF-u objavio jednu knjigu, ali ona nije o C/C++ jeziku, vec je uopste o GNU alatima... Ne secam se imena i naziva, ali se secam da smo o tome ovde pricali, tako da te savetujem da malo potrazis ovaj forum!
[ Free_Sex @ 13.06.2003. 10:23 ] @
E pa imas na www.vpsbg.com negde da downloadujes knizicu u pdf-u
to ti je sajt od Vise Poslovne Skole u Beogradu .... e sad gde je to tacno
bog neka ti je u pomoci ... trazis negde da pise : Informacione tehnologije u biznisu ... valjda se tako zove predmet .... *ebiga ne znam tacno posto tamo ide moja devojka .

A sto se tice pianja dali je lako ? Veruj mi uzmi uci Visula Basic :) Salim se
pazi nije lako, ali kada uzdjes u stos, onda ti nekako sve bude logicno :)
[ laly @ 20.06.2003. 02:46 ] @
Sto se tice knjiga imam ja kod sebe vise vrsta ali u "papirnatom" obliku.
Najbolje ti bi bilo da otiđes u knjižnicu i podignes "Demistificirani C++"
Nemam pojma tko je autor ali eto......
Ako od toga nista onda trazi od Rajka Vulina,on ti ima i teoretske knjige i zbirke zadataka.
[ esseker @ 22.06.2003. 19:03 ] @
Imas nesto na www.svastanesto.web1000.com , ali mislim da nije kompletna