[ dulsrules @ 11.11.2006. 14:08 ] @
Naisao sam u oglasima na monitor firme LG 17" L1752T-SF

Tehničke karakteristike

Dijagonala 17 inch
Rezolucija 1280x1024
Osvetljenje 300 cd/kvm
Kontrast 1400 : 1
Vreme odziva 8 ms
TCO Standard TCO 99
Osvežavanje 60 Hz 56—75 Hz
Ugao gledanja - horizontalno 160 °
Ugao gledanja - vertikalno 160 °,
DVI i Analogni ulaz

pa me je cena zainteresovala. Naime, cena mu se krece od 170 e pa navise, zavisno od prodavnice. Vecina prodavnica koji su ga imali na lageru vise ga nemaju jer, kako kazu, planuo je u samo par dana. Nude oni meni varijante ne temu, ali to su sve modeli sa cenom preko 250 e, a te pare ja trenutno nemam. Ja bih zamolio sve koji imaju taj model ili koji se razumeju u ovu vrstu hardvera da mi kazu svoje misljenje o ovom modelu. Trazim savet da li vredi pomuciti se i potraziti ga u nekoj od manje poznatih firmi kojima je jos ostao na lageru ili jednostavno treba da razmislim o nekom drugom modelu. Ne zelim da me ubedjujete kako je neki drugi model bolji zato sto ga vi imate, vec cisto objektivno misljenje o doticnom modelu. Unapred hvala
[ dulsrules @ 14.11.2006. 20:30 ] @
Ajde ako neko nesto zna o ovom monitoru neka sto pre to napise, stvarno mi je hitno. Ili predlog nekog drugog modela slicnih karakteristika u istom cenovnom rangu ( budzet mi je do 200 e). Znaci kontrast mi je jako bitan, da poseduje dvi i analogni ulaz, i da nije sporiji od 8 ms. 17 '' off course
[ dj bojan @ 17.11.2006. 20:50 ] @
LG ima veoma kvalitetne monitore a to sto ima 10 ili 8ms nemoj da te buni jer neces primetiti razliku i da je 16ms
a kontrast je extra.Mada ja ovaj monitor nisam video na delu