[ NylonSkin @ 11.11.2006. 22:53 ] @
www.comfilon.com - samo jedan od proizvodjaca muskih najlonki, na gornjem sajtu imate jos linkova

Prvo: ja sam straight i ovo nema veze sa gay populacijom, jednostavno volim osecaj :c)
Obozavam da nosim najlon carape i siguran sam da postoji jos gomila ljudi koji su probali i/ili aktivno nose.

btw. sta mislite o ovome, da li ce zaziveti u Srbiji? Ako ih nosite u javnosti zeleo bih da postujete na ovoj temi.

Zivela revolucija!

[Ovu poruku je menjao pajaja dana 12.11.2006. u 15:27 GMT+1]
[ pctel @ 11.11.2006. 23:38 ] @
Ja ne znam ni kako se to nosi - brijes noge ili obuvas onako preko cupavih?
[ NylonSkin @ 12.11.2006. 00:14 ] @
mozes i da obrijes, lepse izgleda
[ nicr @ 12.11.2006. 00:28 ] @
od mene jedna rec za komentar odvratno!
[ reiser @ 12.11.2006. 00:43 ] @


WTF ?!
[ nicr @ 12.11.2006. 00:54 ] @
kako ono rece NylonSkin
Citat:
i ovo nema veze sa gay populacijom

ko tu koga laze....
[ Mitrović Srđan @ 12.11.2006. 01:08 ] @
XAXAXAXA o boze ;-) ludaka
[ neca @ 12.11.2006. 02:15 ] @
Jel greje bre ovo???? :)
Ja sam cuo za untrocigere (ili kako se vec to zove), e to brate moj greje..i pre par godina sam imao obicaj to da oblacim kad je debeo minus napolju...ovako ni lud ;)
P.S.
A mozda je ovo fazon da se nosi i bez pantalona?
[ Danilo Cvjeticanin @ 12.11.2006. 08:52 ] @
Sto da ne? Moracu da pozajmim od devojke jedan par pa da probam.... Slikacu se pa cu vam posaljem slicicu :)
[ ton_majstor @ 12.11.2006. 11:13 ] @


Buhahahaaa!!! JOk, NIJE PEDERSKI!!! AHA, jedino!

Inače, smatram da je to SMRT za jaja, tj. testise! Inače, oni sami rade termoregulaciju, tj. odmiču se i primiču abdomenu u zavisnosti od spoljnje temperature, jel'te. Na ovaj način, to će im biti onemogućeno, pa eto vam problema, momci!

Unterciger je za zimu, bokserice za leto. Slip je za one koji se ne ojedaju između nogu ili trpe lastiše oko butina.

Danilo, ako se JA slikam u tome, to niko majčin neće kupiti u Srbiji!

Pozdrav!

[ _djevojka_ @ 12.11.2006. 11:38 ] @
@ton_majstor,

Svaka cast za keyword (termoregulacija), a za ovog gore koji je trazio misljenje: n i j e s e k s i n i m a l o - ako zazivi na ES-u (citaj: sestocifren broj clanova) mozda zazivi i u Srbiji. :)
[ mrkidivx @ 12.11.2006. 11:49 ] @
He, he kad bi se onaj na slici u suknjici prošetao po južnijim delovima srbije garant ne bi ostao ceo...
[ Fuzz @ 12.11.2006. 12:14 ] @
Wow...nisam znao da je na ETF-u u BG-u tako zanimljivo...
[ smfilip @ 12.11.2006. 12:27 ] @
pa posle kazu upisi ETF
[ bakara @ 12.11.2006. 13:06 ] @



Ove su neodoljive:


Ili ove boje koze:


Ne, ne...ove su vrh!

[ Nenad Vranjanac @ 12.11.2006. 14:11 ] @
kaze se "boje meso" a ne "boje koze"
[ KnightOfDoom @ 12.11.2006. 14:18 ] @
Hahaha

[ Nemanja Avramović @ 12.11.2006. 14:21 ] @
Too much gay

p.s. Ovde je zabranjeno reklamiranje

edit: Možda bi za ovo na gay-serbia.com imalo više interesovanja?

[Ovu poruku je menjao Nemanja Avramović dana 12.11.2006. u 15:32 GMT+1]
[ zveckoo @ 12.11.2006. 14:41 ] @
Hahahaha ... ee zabolece me stomak od smejanja :)))

Mislim stvarno ... pa ne znam mozda bih to obuko kad bi pocelo novo ledeno doba i napolju bilo -60... ako stvarno tako dobro greju :)))
[ ton_majstor @ 12.11.2006. 19:05 ] @
Na -60 ću ovako da izgledam...



... a ispod najlonke neću da navučem na sebe.

Pretpostavljam da bismo grozno izgledali onako neobrijani ispod najlona!

Evo...





Zamislite kombinaciju ovoga i "starki", kako bi to SVETLELO u mraku od smrada, kad se gospodin izuje!!!

Pozdrav!
[ Nibble @ 12.11.2006. 20:46 ] @
Pandora garant ima jedno 20 pari najlonki... :)
[ deki77 @ 12.11.2006. 20:54 ] @
A ove batice ili seke btw
je'l ima za njih broja, ono XXXXL


[ staticInt @ 13.11.2006. 01:01 ] @
Meni je ovo odvratno krajnje, samo cekam mini-suknje za muskarce :)
[ zaraza @ 13.11.2006. 01:43 ] @
au :)
sta mi seljaci da radimo koji nosimo vunene duge gace :)
[ dr.NPN @ 13.11.2006. 03:19 ] @
Ja nosim zimi dugacke gace, necu da mi se ortak smrzava :D

Ali to mi uopse nije pederski, za razliku od ovog. Ovo je dno dna. Jos da orijem noge? A jel treba i ljubavni tepih? To sad moderno? Sta?
[ BigHakuna @ 13.11.2006. 07:52 ] @
Citat:
ton_majstor: Na -60 ću ovako da izgledam...


za -60* a zima ide...
kupite sebi: Nakurnjak 100% cista runska vuna.



Nekad su dragane znale da ispletu svojim ratnicima Nakurnjak od svoje kose da ih greje
i da im drzi moral na visini.
[ deki77 @ 13.11.2006. 08:43 ] @
Citat:
BigHakuna: za -60* a zima ide...
kupite sebi: Nakurnjak 100% cista runska vuna.

Nekad su dragane znale da ispletu svojim ratnicima Nakurnjak od svoje kose da ih greje
i da im drzi moral na visini.

sve je to OK..
ali opet treba depilacija...da nedodje do trenja dlaka i vune..
i zeznuto je kada negde usput hoces da se olaksas
[ Silencer @ 13.11.2006. 08:52 ] @
Nije mi trebalo do sada tako da ne verujem da cu ikada imati potrbe za istim.
[ BigHakuna @ 13.11.2006. 08:58 ] @
... pa sad vidim,
najlonke su u modi pa je Nakurnjak postao obsolete.
[ Black_eyed @ 13.11.2006. 13:10 ] @
Pa pazi, prakticnije je, ni kondom ti vise ne treba, vrsnjak ti vec upakovan :))))
[ heels35 @ 07.03.2010. 11:41 ] @
Moj suprug je nekada nosio najlonke samo zimi ispod hlača, u početku to me je smetalo ali sada sam se navikla da su one postale sastavni dio njegove garderobe te mu neke čak i ja kupujem.Mislim da nekim muškarcima koji su dobro građeni čak i bolje stoje nego nekim ženama,naravno ko je dobro građen sve mu dobro stoji ...tako ženama a i muškarcima.Iako je moje mišljenje da nije još vrjeme da se muškarci u njima pokazuju u javnosti ne bi voljela izači sa suprugom a da oboje imamo iste najlonke ili nedo bog suknje pa nebi znao tko je tko.Podržavam muške koji ih nose ali neka ih nose ispod hlača gdje se ne vide.
[ mrkii @ 07.03.2010. 12:28 ] @
[ Ivan Dimkovic @ 07.03.2010. 12:45 ] @
Hahaha gde iskopaste ovu temu :)

Elem, ja mislim da ce uskoro poceti da se prodaju muski brusevi... ono, posto se nakotio broj gmazova koji imaju bukvalno zenske grudi od nekontrolisanog zdranja - pa ce uskoro biti potrebno nesto da im drzi s*se da ne mlataraju dok trce... ako trce ikad u zivotu :)
[ zxstole @ 07.03.2010. 12:56 ] @
^

Jel to ono sto su Kramer i Frank u jednoj epizodi Seinfelda izmislili?..:)

http://en.wikipedia.org/wiki/Male_bra
[ Nemanja Jakovljevic @ 07.03.2010. 13:36 ] @
Zapravo Ivane - oni se vec uveliko prodaju ovde. Sajt je tvrdio da im je to najprodavaniji deo muskog donjeg vesa prve dve nedelje kad su izdali. Cena je 28USD. Mislim da su prenele sve svetske novine o ovome.

Izvinjavam se - al moram da reklamiram prodavnicu : )

http://item.rakuten.co.jp/wishroom/mensbra/
[ musicmaster @ 07.03.2010. 13:53 ] @
Čekaj bre.... Nisu li one vojne zelene, one grozne, nika'ke... one gaće što se čarape preko toga navuku... pa kao i idu malo uz telo.... za nas? Znate na šta mislim?
Zar to već nije izmišljeno i (jes da je grozno i ružno do zla boga al' funkcionalno) 'patentirano' za nas... muškarce... normalne... kasvetne.... ?

:( Gej century?
Not in my domain.
Over my dead body.
[ a1200 @ 07.03.2010. 16:29 ] @
Gej "century", brusevi itd. dodje ti da se zapitas zasto... mozda zbog:

Citat:
Hormones in water blamed as more men seek breast reduction
Sarah-Kate Templeton

Clinics are reporting a doubling in the number of operations being carried out over just one year. According to surgeons, the male breasts examined are similar in structure to those of women and are not simply fat deposits caused by overeating.

They believe the condition, called gynecomastia, is caused by traces of the female contraceptive pill in tap water and hormones used to promote the growth of farm animals.

Yannis Alexandrides, a surgeon at the Kosmeticos clinic in Harley Street, central London, carried out one male breast reduction a month four years ago but is now doing one a week.

“Hormones contained in the food we eat, particularly fast food, may be one of the reasons why we are seeing this increase,” said Alexandrides.

Alan Kingdon, a cosmetic surgeon and medical director of the Cosmetic Surgery clinic in London, has witnessed a similar increase in demand. He has studied the material removed from men’s breasts and has found mammary gland tissue usually found only in women.

“We are seeing a group of male patients who have glandular tissue growing in their breasts that are feminine in appearance,” he said. “This group of patients appears to be on the increase.

“I can only speculate as to the causes, but I would suspect that the use of oestrogen in the food chain is a factor.”

Professor Kefah Mokbel, a consultant breast and endocrine surgeon at London’s St George’s and Princess Grace hospitals, said he was now treating about 150 men a year for breast reduction.

A survey carried out by the British Association of Aesthetic Plastic Surgeons found that in 2003 its members carried out 22 male breast reductions which in 2004 rose to 53.

Female hormones in the environment have also been blamed for falling sperm counts among British men. Samples taken from 7,500 men attending the Aberdeen Fertility Centre between 1989 and 2002 show that sperm concentrations fell by almost a third.


http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/article549956.ece

pa onda:
Citat:
Male fish becoming female?
Researchers worry about estrogen and pollutants in the water

BOULDER, Colo. - Researchers in Colorado have made a startling discovery. Fish, apparently male, are developing female sexual organs. Scientists believe it's the result of too much estrogen in the water and they're finding estrogen in rivers across the country.

In Colorado's rivers and streams, scientists are waist-deep in ritual of the season, using electric currents to stun native fish to the surface where they're measured and checked. But what they discovered in the white sucker fish has got even veteran scientists concerned.

"I've done a lot of studies throughout my career which extends back to 1973," says research associate John Woodling. “This is the very first time that what I've found scared me."
Story continues below ↓advertisement | your ad here

"This fish has characteristics of both male and female," says Dr. David O. Norris of the University of Colorado, Boulder.


And scientists have found lots of them in three Colorado rivers, all of them downstream from sewage treatment plants.

In the Boulder Creek, female white suckers outnumbered males five to one and 50 percent of the males also had female sex tissue.

Researchers say the cause is too much estrogen in the water, a natural female hormone that is found in every sewer system. But also, they say, certain chemical compounds in detergents and soaps can mimic estrogen.

Barbara Biggs, of Denver's largest sewage plant, says most of the nation's sewage plants simply can't remove all the estrogen in the water.

"We're concerned about the effect on aquatic life, but we're also concerned about our ability to actually treat for these estrogens and estrogen mimickers," says Biggs.

Estrogen mimickers are believed to be caused by chemicals called nonylphenols, found in everything from paints and rubber to cosmetics and plastics. They are considered a possible cause of kidney, eye, liver and reproductive problems.

They’ve been banned in much of Europe and are under review in Canada, but are still common in America, where they are flowing out of sewage plants and into clean water flowing into America's rivers.

Government researchers recently found natural estrogens and estrogen mimickers in 80 percent of the streams they tested in 30 states.

"We would be ingesting those chemicals, would absorb them, and they would add to whatever natural hormones we already have in the body," says Dr. Norris.

No one is certain what the impact is on humans. But since finding evidence that estrogen may be turning male fish into female fish, scientists are now looking at what it means for the nation's drinking water.

In a state that prides itself on living in harmony with nature, this is evidence, say researchers, of a hormonal imbalance.

http://www.msnbc.msn.com/id/6436617/
[ Ivan Dimkovic @ 07.03.2010. 18:25 ] @
@a1200,

Jako je malo verovatno da to ima veze sa gej populacijom - a ni sa ginekomastijom.

Sve veci broj ljudi ima "sise" ne zbog hormona nego, hajde da se ne lazemo, zbog prezderavanja hranom punom kalorija i zbog akutnog ne-kretanja.

Manje zdranja, vise fizicke aktivnosti - i nema sisa.

Svasta ce ljudi izmisliti kako bi opravdali svoj sopstveni nemar i zavisnosti. Ako pogledamo kakvim se djubretom ljudi hrane (cips, pice, karbonizovani napitci puni secera, preteski burgeri, gotova hrana, slatkisi nafilovani kalorijama...) + kako su aktivni kao prosecna iguana, nista ne cudi.

Da postoji neka direktna veza izmedju nekakvih hormona u hrani i ginekomastije - svi bi mi imali "bujne grudi". Ali to nije tako - i, gle cuda, ljudi koji vode racuna o svom izgledu, ne jedu djubre - i dovoljno se krecu/bave fizickom aktivnoscu nemaju nikakvih problema. Cak bi mogli i da jedu svo to brzo djubre pod uslovom da se potrude dnevno da protegnu noge i urade koju fizicku vezbu.

Sokantno! :)
[ a1200 @ 07.03.2010. 18:33 ] @
Ja sam samo preneo zakljucke istrazivanja vode i koncentracije hormona u njoj (ima toga jos dosta na netu)... cinjenica je da se ta kolicina neverovatno povecala, i cinjenica je ovo sa ribama iz predhodnog clanka. Kakve i da li to ima posledice na ljude, citacemo za 15 god. Samo sto ce tad biti malo kasno.

Ja mislim da ima, ali to je moje misljenje, kao sto je tvoje da to nije povezano.
[ Ivan Dimkovic @ 07.03.2010. 18:37 ] @
Tja...

Zenske kontraceptivne pilule se na zapadu obilno koriste vec >decenijama< a ne od juce.

Pa nismo postali sisate plavuse. Uzgred, kolicine tih hormona u pijacoj vodi koja stize do tvoje cesme su mikroskopski male - ne bi postao "gej" sve i da gutas kontraceptivne tablete za dorucak (iako postoje dobre sanse da bi ti se povecale grudi) - a koncentracija zenskih hormona u tim pilulama je nekoliko redova velicine veca od pijace vode, ono pricamo o milionima puta vecoj koncentraciji.

Kolicina estrogena koje tvoj muski organizam luci svaki dan je enormno veca u odnosu na to sta ces naci u vodi. Za one koji nisu znali - i muski organizam luci estrogen, i estrogen je neophodan za seksualni zivot muskarca. Naravno, estrogen se luci u znacajno vecoj kolicini u zenskom organizmu.

Pre ce biti da neko trazi publicitet :-)
[ a1200 @ 07.03.2010. 18:43 ] @
Mislim da je najveca opasnost za bebe i malu decu, koja jos nemaju razvijen endokrini sistem. Tako recimo bilderi nikako ne bi smeli da uzimaju steroide pre 18 godine... jer postoje realne sanse da ce se sistem zesce poremetiti, dok kasnije to vec nije toliki problem, kao sto je recimo do zavrsetka puberteta. I nisu samo kontraceptivne pilule u pitanju, gomila hemikalija nije hormon ali se kaci na iste receptore i izaziva slican efekat, oni ih u tekstu nazivaju "mimics"...

Cinjenica da kad se sve to spoji: nezdrava ishrana, malo kretanja, i dodatno unosenje hormona preko hrane (meso, mleko itd.) i vode, dobijamo to sto dobijamo... u vecem procentu nego pre.
[ Ivan Dimkovic @ 07.03.2010. 18:52 ] @
Pa da, sve je to tacno.

Ali mislim da ipak ne treba preterivati sa tim pricama o vodi - u pijacoj vodi se sve te supstance nalaze u kolicinama koje su irelevantne za ljudski metabolizam. Jednostavno je nedovoljno aktivne supstance da ima neki efekat.

Ne treba to mesati sa ribama - ribe su kompletno drugaciji organizmi i imaju osobinu da u sebe skladiste gomilu stvari - kao npr. teske metale, jer im je metabolizam bitno drugaciji od ljudskog. Ribe zive u vodi i sve vreme procesiraju istu radi disanja.

Na kraju krajeva - ribe zive u nepreciscenoj vodi, dok voda koja je namenjena za ljudsku potrosnju prolazi kroz sisteme purifikacije.

Sta hocu da kazem - ako neko ima sise, pre ce biti da je razlog njegovih sisa zivotni stil a ne necista voda :)
[ Wajda.W @ 09.03.2010. 19:38 ] @
Najlonke - odvratno gay.
Jbt, oce to za 10 godina da kad se muskarac sagne da mu iz pantalona ispadnu tange?
A da ce za 50 godina biti sramota da muskarac ode na plazu bez kornjeg dela kupaceg?
katastrofa....
[ a1200 @ 09.03.2010. 20:03 ] @
@Wajda.W

Verovatno ce tada muskarci bez sisa ici na ugradnju vestackih - da ne bi odskakali od okoline, i da bi pokazali koliko su "napredni". Mozda i na kozmeticku operaciju zadnje loze, da bude po standardima. ;)
Svi kojima se to bude gadilo, smatrace se ogranicenim kromanjoncima, koji su puni predrasuda iz licne nesigurnosti, kao i manjka "indentiteta"... i kao takvi stavljace se na liste drustveno devijantnih osoba.
[ Ivan Dimkovic @ 09.03.2010. 20:16 ] @
Haha, svi ce se truditi da izgledaju ovako:



Sto, bas bi mu kul stojale najlonke :)
[ Wajda.W @ 09.03.2010. 20:52 ] @
Citat:
Ivan Dimkovic: Sto, bas bi mu kul stojale najlonke :)


Najlonke bi tada verovatno bile nesto najlepse na njemu celom, verovatno bi sluzile da poprave prosek. :)
[ Catch 22 @ 10.03.2010. 01:00 ] @
A da se vratimo na temu?

Nekada su postojale u prodavnicama lovačke opreme (opreme za skijaše) tzv. "muške helanke", vrlo praktična stvar za hladne zimske dane i svakako lepše od klasičnih "duks-gaća".
Nevolja je što toga izgleda više nema u prodaji?
Voleo bih da znam zašto?

[ musicmaster @ 10.03.2010. 03:41 ] @
Možda sad ima samo u skijaškim radnjama, možda se lovačke više ne pikaju?
[ Take 5 @ 10.03.2010. 08:18 ] @
Možda su i prodavci i kupci previše homofobični pa je prodaja loše išla?
Moj SMB primerak su pojeli moljci (garancija da su bile od prirodnih materijala), nisam uspeo da pronađem nove, smrznuše mi se jaja ove zime!
[ Java Beograd @ 10.03.2010. 09:34 ] @
A šta fali dobrim starim dugim gaćama ? Uvek ih valja nositi kad je hladno, košava i slično.
[ Take 5 @ 10.03.2010. 10:32 ] @
^ Malo su nepraktične, ako ne nosiš vrećaste reperske pantalone nego klasične farmeke malo užeg kroja...
:D
[ Au197/79 @ 12.03.2010. 08:32 ] @
Probajte u prodavnicama planinarske opreme. Ima HH warm base layera i u Sport Impulsu. Greje, odbacuje znoj, sprečava smrad...