[ Hrčak @ 23.11.2006. 13:39 ] @
Pozdrav! Da li bi mi neko objasnio kako da zamrznem sliku u Vegasu iz video zapisa u nekom njegovom trenutku, i da takva slika bude zamrznutra X vremena (koliko god mi treba)? Koristin Vegas vec neko vreme, ali ovo nisam jos uspeo da shvatim kako treba...
Hvala vam unapred! :)
[ Hrčak @ 24.11.2006. 10:45 ] @
Hmh... Niko da odgovori... Je l' pitanje suvise glupo ili niko ne zna kako da se to uradi ili jednostavno ne moze?
[ Tolja @ 24.11.2006. 16:23 ] @
Nikad nijesam radio u vegasu ali predpostavljam da mozes na sledeci nacin da odradis to

kopiraj taj jedan frejm koji zelis da ti stoji kao zamrznut i samo ga razvuces koliko zelis da on bude

ako grijesim neka me neko ispravi
[ Misa_exclusive @ 25.11.2006. 09:14 ] @
Ja obično iskopiram taj jedan frejm i razvučem ga, držeći sve vreme CTRL.
[ deks007 @ 25.11.2006. 09:20 ] @
Ponavljam slike i sory . U principu Toljino i Misino je efikasnije jer na ovaj nacin nisam probao da posle x vremena nastavim clip . Pozdrav !
[ Hrčak @ 25.11.2006. 10:24 ] @
Sorry, Deks, nisam bas najbolje razumeo sta si hteo da kazes sa onim "loop playback". Ja sam do sada koristio ono sto su rekli Tolja i Misa_exclusive, a to je da sam kopirao frejm, ali sam se zapitao da li mozda postoji neko inteligentnije resenje... Medjutim i ovo drzi vodu! Pokusacu da skapiram sta je taj "loop playback"... Hvala svima u svakom slucaju!
Pozdrav!
[ Sirenica @ 25.11.2006. 10:30 ] @
Ne znam za Vegas, ali u Premieru imas "Export still frame" (ctrl+shift+m)... verovatno da i u Vegasu postoji slicna opcija, procackaj malo po meniju (export timeline...frame...still image...freez out point ili sl.), a duzinu mu odredis ( probaj desni klik misem na taj frame, pa "Duration" ili speed )...