[ dvd studio @ 23.11.2006. 14:51 ] @
Logotip imam u psd. formatu pa bih hteo da ga napravim da bude 3D,da se okrece itd.
Nadam se da ste me razumeli,uz pomoc kojih programa,imam Photoshop,After Effect...
[ abishai @ 24.11.2006. 00:51 ] @
Treba ti neki program za modelovanje i sl.

Mozes uzeti 3Ds Max ili Mayu (naveo sam samo ova dva, jer ces ih najpre naci kod nas)
[ deepwhite @ 25.11.2006. 00:39 ] @
ako nisi upoznat sa radom u 3d programima a dobro radis u afteru mozes i u afteru da uradis vrlo kvalitetno. jos ako imas pluginove za 3d rendering poput zaxwerks invigoratora. cini mi se da se tako zove, imam ga ali ne znam tacno da li je taj, a gledao sam drugara kako radi definitivno istu stvar kao u maxu, a mrzi me da sada ceprkam po plugovima. u najgorem slucaju nauci nesto u mayi ili maxu.
[ dimke @ 25.11.2006. 07:54 ] @
Vidi sa nekim programima koji su specijalizovani da prave logoe i animaciju istih (i 2d i 3d) ,ima ih dosta veruj mi (neki su chak i dzabe).Postojala je ona ,beshe, Xara.Izgooglaj slobodno i nachichesh program sa kojim chesh vrlo lako ostvariti zeljeno.
[ strahinja79 @ 26.11.2006. 20:27 ] @
Najlakse ti je odraditi to u Xari3D,izlazni fajl imas u gif,bmp,jpeg,avi i dosta je korektno odnosno kvalitetno.Mozes podesavati svetla,nacin okretanja slova, i to je to
[ Mega_Byte_Me @ 30.11.2006. 11:56 ] @
Ma nema potrebe da komplikujes sa programima...
Tebi u stvari treba jedan obican gif animator... mozes i preko Photoshopa da odradis animaciju, to jest preko Image... Koliko ce ti trebati vremena zavisi od kvaliteta koji zelis da postignes!