[ wlan_noob @ 27.11.2006. 22:10 ] @
Naime zanima me da li je potrebno svaku video datoteku (*.avi) smanjivat na rezoluciju koja je za PSP (480x272px) ili se moze staviti video fajl u bilo kojoj velicini i PSP ce ga reproducirati?

Nisam bas previse upoznat s PSPom. Podaci se mogu snimat na USB flash memorije i neke UMD medije? Ima tih medija uopce za kupit il su na njima samo njegove igre?

Konkretno ne zanima me PSP uopce radi igranja vec radi reprodukcije glazbe i videa. Jel mi se uopce isplati kupit PSP za to ili bi mi predlozili nest drugo? iPOD? Ima li jos koji prijenosni player ekran velicine iste ko PSPov a da je u istom cjenovnom rangu?

Zahvaljujem!

[Ovu poruku je menjao ton_majstor dana 12.02.2007. u 14:22 GMT+1]
[ RAMBRAKER @ 29.11.2006. 22:09 ] @
Video moras preko PSP programa ...... jbg tako ti je to .....ja sam se pokajao sto sam ga uzeo , ali ne samo zbog toga , ima tu i drugih stvari .......pozz
[ sen @ 30.11.2006. 13:35 ] @
Pa naravno da se svaki film mora convertovati da bi ga mogao gledati na PSP

WLAN Pazi ovako PSP ti se naravno u svakom slucaju isplati kupiti ja ih evo vec imam 3 komada

pa cu ti iz tog razloga samo u kratko pokusati objasniti sta sve mozes sa njim

-Igrati igre sve dakle umd,iso.dax,cso pa zatim i ove sto su nes,snes.....pa i svoje umd mozes convertirati .....
-fimove takodje sve koji su ili convertirani ili umd
-mp3 sa i bez convertiranja sve u zavisnosti od toga koliko zelis imati mesta slobodnog na memory card
-internet bez-zicni(wireles)
-fotografije i tako dalje.........

Nadam se da ce ovo malo pomoci da se odlucis sta dalje..........
[ stefan911 @ 07.04.2008. 20:03 ] @
e pokusavam da ubacim igrice u psp i bilo koju igricu da ubacim ona mi ne radi pise da nema igre.Cuo sam nesto da trebam da ubacim neki program imam psp verziju 2.01 el moze pomoc posto sam uskoro uzeo psp i nerazumem se dobro.I ako znas koji je to program u pitanju el mozes da mi izbacis link gde mogu da ga skinem,i da mi kazes kako da ga ubacim.... hvala unapred