[ svetlanalane @ 02.12.2006. 09:02 ] @
To bi trebalo da bude plugin za Winamp, ali kad konfigurišem sve u podešavanjima, nigde se ne pojavljuje prozor za tekst.

Neće ni CDG_Plug_In, ni DeFX095.

Molim pomoć.

Pozzz
[ Shon3i @ 03.12.2006. 22:41 ] @
Koju ekstenziju fajla pustas *.kar, *.mid, jer koliko ja znam samo ova dva tipa mogu da imaju lyrics??
[ svetlanalane @ 04.12.2006. 09:19 ] @
Pa evo ovako: Svi fajlovi jesu .midi i .kar ali neće. Deinstalirala sam ga , pobrisala sve iz Registry-ja i ponovo instalirala. Pojavio se i ekran za tekst i čekiran VividLyrics u padajučoj listi view menija. Ali čim sam (kada sam želela da slušam nešto drugo) isključila taj prozor za tekst, izgubila se iz view menija opcija za VividLyrisc.

Na početku sam dobila obaveštenje da je ovo trial verzija i da imam još 14 dana pravo na probu.

Ako neko ima rešenje...

Pozzz
[ Shon3i @ 04.12.2006. 20:03 ] @
Nisam te dobro razumeo, ali koliko sam shvatio ti koristis neki plugin za ovo koga mozes da koristis jos 14 dana?

Jedini nacin koji ja znam za prikazivanje lyrics-a jeste, udjes Preferences->Plugins->Input, tamo nadjes Nullsoft Midi player [in_midi.dll] zatim odes na configure, pa na Display tab, imas opciju Show Lyrics While Playing, koju stikliras.

Mozda ti ovo nesto pomogne, mozda ne, ali ajd malo razjasni situaciju.

Pozdrav
[ svetlanalane @ 04.12.2006. 21:07 ] @
Ma za taj plugin u samom winampu znam ali mi se ne sviđa što je njegov prozor neatraktivan i nema nekih naročitih podešavanja.

Sa interneta sam skinula drugi plugin koji se zove Vivid Lyrics i sa njim sam imala probleme koje sam navela.

Upravo sam našla gde se nalazi. Naime nigde nije u view meniju već kad se klikne desnim mišem na gornju ivicu winampa ili na ikonicu!!!

Dobar je jer mogu da se podese neke opcije kao što je veličina slova, koliko linija teksta da prikaže kao i boju osenčenja dela teksta koji treba pevati i tip fonta. Ako nekoga interesuje, da bi se prikazivala naša slova šđžćč, treba odabrati Arial Yu font (ako ga imate među fontovima).

Hvala na savetima.

Pozzz



[Ovu poruku je menjao svetlanalane dana 04.12.2006. u 22:53 GMT+1]