[ armin tot @ 02.12.2006. 20:42 ] @
postovani, prvi put porucujem preko neta. pregledao sam sve teme u vezi kupovine na netu. idalje mi nisu sve stvribas najjasnije. molim vas da mi pomognete sa nekim objasnjenjima kako da to izvedem sto jednostavnije moguce. kako da mi salje robu i ostale vazne stvari da ,nebih puno placao jer bas i nisam pri parama, a narocito ne da ih izgubim bez razloga.moja prica izgleda otprilike ovako:
na ebay at sam pronasao neki deo koji me je interesovao. u detaljnijem opisu sam pronasao i broj mobilnog nekog (tog sto prodaje) nemca, i jos saznao da on radi na moto otpadu. poslao sam mu sms i covek se javio i dao mi email gde da ga kontaktiram. na mom losem , a i njegovom losem, engleskom smo se sporazumeli vec nekako i covek mi je ponudio da mi salje sve sto me interesuje od delova.

sad ne znam kako da to izvedem, iskreno imam strah da me nece preci ako porucim nesto i platim unapred. ne znam ni dali moze da se placa roba iz inostranstva pouzecem. napravi obih ja i karticu isve drugo sto treba, al bas i ne znam sta sve treba. na forumima sam citao da moze da umanji vrednost koju ce napisati da me carina nebi odrala. molim vas da mi napisete svoja iskustva i date neke savete kako da to lako i jeftino , koliko je moguce, uradim.
unapred vam puno hvala.

mozete me i licno konaktirati na [email protected]