[ VlaDiXx @ 03.12.2006. 12:11 ] @
Šta mislite o dizajnu ove stranice : www.vladix.co.nr

Ako Vam se ne sviđa napišite primjer neke stranice koja vam se sviđa na NET-u.

Linkove i podstanice nisam još uradio ,tek sam ga napravio pa će uskoro biti i download mojih programa
i slično.
Imam 15 godina pa sam početnik u ovome

HVALA NA KRITIKAMA I SUGESTIJAMA !
[ nicr @ 03.12.2006. 12:44 ] @
Moje misljenje. Pocetnu stranu "dobrodosli bla, bla" izbaci, zasad...dok ti nesine nova ideja, kako to odraditi bolje. Izbegavaj velike kontraste boja na stranici, oni obicno zamaraju posetioca, mada ti kontrasti dobro dodju na banerima ukoliko se nepreteruje. Licno mislim da dizajn nije za pohvalu, zasad, uradices ti to bolje. Mozda da pogledas neke stranice sa templates-ima, ali samo toliko, da vidis kako to neki prof. rade. Naravno da se na takvim stranicama moze naci i groznih stvari, ali mislim da ce biti dovoljno da ti pokrene mastu.
poz
[ TGCVugi @ 03.12.2006. 13:06 ] @
Kao sto nicr kaze pocetna je koma, na sajtu mi se ne svida raspored i BOJE,,, probaj da promenis... pa sve,,,,
pozdrav!
[ milosnikolic @ 03.12.2006. 13:07 ] @
Ako hoces iskreno - OVO JE BLJAK ! Linkovi sa desne strane ti ne rade, mesas boje na stranici kao dete od 4 godine, da ne pricam o fontovima, uklapanju slika... previse raznolikosti - uopste nemas formu nego ti je sve nabacano. Moras da se potrudis malo vise i skapiraj da je najbolji dizajn u stvari najjednostavniji.

Niko se nije naucen rodio, pa zato samo napred u nove pobede :)

Pozz
[ nicr @ 04.12.2006. 10:11 ] @
Citat:
OVO JE BLJAK
dobro sad, pa ipak se trudio, prva stranica, bice i mora biti bolje. Jednostavno, raznolikosti i forma su prevelik problem kao sto kaze Milos,... ajde da vidimo rezultate nasih sugestija...
[ @dragutin@ @ 05.12.2006. 09:57 ] @
Mnogo sareno!!!!


...FUJ!!!!