[ davidkovacs @ 03.12.2006. 13:04 ] @
Pozdrav ljdudi! imam jedno pitanje za vas! Dobio sam na irc.krstarica.com chatu akill! i nemogu da pristupim chatu!
Objasnite mi na osnovu cega se daje akill? IP adrese , ili cega... ? Ako je na osnovu IP adrese da li se moze promeniti svoja IP adresa i kako? a ako je na osnovu nekog drugog podatka , koji su to? I najvaznije KAKO MOGU DA SA NEKIM HACKOVANJEM OPET PRISTUPIM irc.krstarica.com-U? da li se moze nekako? ako moze, onda molim vas da mi objasnite kako. Hvala unapred!
[ Wiz@rd @ 03.12.2006. 13:56 ] @
Zavisi kako pristupas irc-u , ako ides dial-up ,nije sigurno blokiran ip, probaj da promenis NIC.

P.S. Cim moderator nanjusi ovu temu , odeeeeeeeeee
[ bloker @ 03.12.2006. 15:18 ] @
Toliko se puta spominjao proxy i nacin kako se koristi..
Pretrazi malo forum.. I uci ces na krstaricu bez hakovanja :P
[ Silencer @ 05.12.2006. 10:01 ] @
Svoj problem jedino f cage moze da ti resi ne vidim nista drugo imbalanced hakerski program.
[ Man-Wolf @ 06.12.2006. 21:55 ] @
AKILL Se da je Na IP/Hostname... Ne vidim drugog smisla za njega ...

Drugo, adresu mozes promeniti obicnim Reconnect-om na internet ( pod uslovom da nemas Staticku IP Adresu )....

Ako i onda ne uspes, kao sto su ti vec rekli ljudi, mozes da udjes preko proxy-ja ili socks-a ( sto iskreno vise preferiram ). Potrazi malo po temama, ima ih mali milion oko podesavanja Socks-a u mirc-u ... A na google-u trazi Free Sock 4/5 Lists ...
[ |MilaN| @ 14.12.2006. 00:56 ] @
AKILL je i izmishljen zbog ovakvih.... "hakera"....

Ako si ga dobio,znachi da si nepozeljan, ne dolazi vishe! :D
[ Scorpion.YoBo @ 12.02.2007. 22:00 ] @
Jel izmisljen i F-Cage??