[ svetlanalane @ 05.12.2006. 14:29 ] @
Naime, kad god kliknem na novu pesmu ili se završi neka pesma a počinje druga, visualisations prozor se sam uključi.
Ja isključim ali, čim počinje nova pesma (ili ja odaberem novu pesmu dvoklikom ili pomoću tasrea enter) on se opet sam uključi.

Svašta sam probala, i da stopiram sve plugin-ove za visualisation, i preko tastature da isključim (što se i dogodi dok traje pesma u toku) tj. stopiram visualisation ali se i dalje ponavlja sve sa počatka posta.

Hvala na pomoći,

Pozdrav
[ Nenad Vranjanac @ 05.12.2006. 14:55 ] @
pa ako ti nisu neophodni, probaj sa options, preferences, plug-ins, visualisation, uninstall
[ Stexman @ 08.12.2006. 18:35 ] @
Prvo podesi u Visualisation neki drugi plug-in od onog koji je trenutan(verovatno ti je ukljucen milk drop plug-in), a posle taj drugi normalno iskljuci. To se meni jednom desilo, i znam samo da jedan od postojecih plug-inova automatski se startuje sa pesmom. Mislim da Advanced Visualisation Studio moze da se iskljuci, a imam jos i MIlk Drop i Nullsoft i jedan od ta dva se startuje automatski.
[ svetlanalane @ 08.12.2006. 19:50 ] @
OK hvala na odgovorima.
Sve sam to pokušavala i ništa. Na kraju sam se iznervirala i preinstalirala Winmp pa sada radi sve kako treba. Malo posla oko ponovnih podešavanja i ubacivanja play lista i to je to.
Pozdrav
[ roberto555 @ 09.12.2006. 18:52 ] @
isto se i meni dogodilo, nešto sam jednom prčkao i od onda isto tako, i da se ubijem više nisam mogao nači kako da to isključim, tako da sam sad maknuo sve plug-in ove,tako to rijetko kad poželim koristiti :) i sad je konačno OK! cijeli winamp mi se nije bas reinstalirao!
[ svetlanalane @ 10.12.2006. 23:24 ] @
Našla sam "izvor" problema. UĐE SE U :Preferences/plugins/ dečekirati AUTO EXCUTE VISUALISATIONS PLUG-IN ON PLAYBACK

Toliko od JA

Pozdrav